Crosswalk Traffic
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Programiści z PlayMobileFree.com nie ukrywają, że oferują wam grę kazualną, ale niech was to nie zniechęca, zadania będą w niej bowiem dosyć trudne.
Podstawy gry są osnute na moralnych porywach serca, spotkacie się w niej z sytuacjami, z którymi często macie do czynienia w realnym życiu, każdego dnia, często będąc jej uczestnikami. Mowa o przechodzeniu przez ruchliwą jezdnię. Jak już się pewnie domyśliliście waszym zadaniem będzie pomaganie pieszym w przejściu przez ulicę!
Choć realizacja jest bardzo prymitywna — piesi nie boją się o swoje życie i zachowują się bardziej jak roboty niż ludzie, to jednak jest to chyba nieunikniony mankament. Jeśli chodzi o kierowców, sytuacja jest analogiczna, takich pojęć jak przepisy drogowe nie ma w ich słownikach, przez co sytuacja pieszych jest naprawdę ciężka.
Pomimo swoje prostoty (gameplay sprowadza się do wyboru najodpowiedniejszego czasu na przejście przez jezdnię, albo zatrzymywaniu samochodów) gra wciąga, a coś w niej sprawia, że sięgamy po nią raz za razem. Po części jest to zasługa możliwości ulepszania swoich pieszych, do czego potrzebujecie monet. Zarabiacie je za udane przeprowadzenie przez jezdnię. Do tego spotkacie się też ze specjalnym rodzajem pieszych, oznaczonych serduszkiem — za przeprowadzenie ich zyskujecie na jakiś czas bezpieczne przejście dla wszystkich przez jakiś czas, co pozwala wam na zebranie większej ilości punktów i monet.

Zalety gry Crosswalk Traffic na android:

  • 18 różnych postaci,
  • 17 rodzajów samochodów,
  • trzy typy otoczenia,
  • wiele interesujących zadań,
  • tablica rekordów, dostępna online.


Wady gry Crosswalk Traffic na android:
Dziwne zaklasyfikowanie... Oto główny problem! W grę mogą grać tylko ci, którzy ukończyli 18 lat, a wiecie czemu? Gdyż wasi piesi mogą umrzeć, a wtedy na asfalcie pojawi się czerwony kleks, co uznano za „brutalne sceny”... Generalnie nie łamcie sobie głowy ograniczeniem wiekowym, gra nie jest w najmniejszym stopniu brutalna!

Podsumowanie: prosta, zrozumiała i wciągająca gra, która pomimo ograniczenia wiekowego spodoba się i dorosłym i dzieciom!


Reklama

Pobierz Crosswalk Traffic 1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor fixes
informacje ogólne
wersja 1.0 (8)
Data umieszczenia 2018-07-15 19:33
rozmiar 28.69 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/02 08:11
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |