Czołgiści
3.9 (29)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:


Nie jest tajemnicą, że jeśli mówiąc o walkach czołgów, to projekt WoT jest zdecydowanie na pierwszym miejscu i to w dodatku nawet na Androidzie. co jednak nie przeszkadza innym programistom tworzyć gry, które mogą stać się konkurencyjne, proponując jedynie trochę inne warunki. Właśnie to mona powiedzieć o grze Czołgiści na androida stworzona przez programistów z Gamesofa Global Limited.

Ktoś może powiedzieć, ze WoT jest idealny, ale ja zgodzić się z tym nie mogę, co uderza w projekty typu Czołgi. A to jest powód. Grac w spore i popularne projekty trudno, na początek- w grze sporo nudnych momentów, które nie zachęcają nowych graczy, a świetna fizyka jeszcze to wszystko potęguje. W grze jest dużo dodatkowych płatność, które nie tylko trzeba tolerować, ale tez uznać za coś koniecznego. Ale gra Czołgiści proponuje także starcia bez potrzeby używania mikropłatności, które pozwolą na zwalczenie jakieś ilości kontyngentu.

Co nas czeka, szczegółowo.

Bez fabuły i bez żadnych lekcji — zostaniecie od razu rzuceni na pole bitwy, na szczęście żadne specjalne umiejętności nie będą wam potrzebne. gra patrząc przez pryzmat sterowania i ogólnych wrażeń, to normalna gra tego typu, bez żadnych utrudnień i symulacji. Sens gry tez jest dość prosty, będąc na polu bity ze swoimi przyjaciółmi lub z przypadkowymi graczami powinniście strzelać do przedstawicieli przeciwnej drużyny, zbierając punkty za trafienie do celu, zniszczenie wrogów, a nawet za to, ze nie umarliście przez długi czas.

Drużyna, która zebrała największą ilość punktów wygrywa. Po każdym zwycięstwie lub przegranej, tak czy siak dostajecie bonusy, które można wykorzystać na ulepszenie waszego czołgu, albo na zakup nowego.

Charakterystyka gry Czołgiści na Android:

— wirtualny świat i czołgi z przyszłości

— dynamiczne starcia

— duży wybór broni

— możliwość ulepszenia czołgów

-każdego dnia będziecie dostawać bonusy i nagrody

— dużo map i sposobów starć

-gildia, czat ogólny

— gra przetłumaczona na 4 języki (w tym i rosyjski)

Wady gry Czołgiści na Androida:

— są ukryte płatności, ale łatwo można ich uniknąć

-nie zawsze udaje się łatwo połączyć z serwisem

— modele czołgów w ogóle nie przypominają rzeczywistych

Podsumowanie: świetna gierka! Co prawda nie jest ona konkurencją dla WoT, jest dość prosta, ale nie pozbawiona dynamiki, tak więc może zostać doceniona i to całkiem zasłużenie!


Reklama

Pobierz Czołgiści 3.8.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
v3.8.3 What's new
Team-up system optimization
informacje ogólne
wersja 3.8.3 (30)
Data umieszczenia 2017-06-10 15:45
rozmiar 43.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie SMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

wysyłanie wiadomości SMS

Pozwala aplikacji na wysyłanie SMS-ów. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wysyłając wiadomości bez Twojej zgody.

PAYMENT_BROADCAST_PERMISSION

PAYMENT_BROADCAST_PERMISSION

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(29)
3.93★ 78.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/08 08:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |