Corerona
4.5 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gier typu Corerona na Androida jest sporo. Gra jest łatwa, ale nie każda łatwa gra jest w stanie wciągnąć nas na tak długo, a już na pewno nie każda prosta gra okaże się interesującym projektem, jednak w tym przypadku nam się poszczęściło!

Dla programistów z długą nazwą Booxware Software Entwicklungs-GmbH ta gra jest debiutem. Posiada ona wiele plusów, o których opowiem wam trochę później, a teraz kilka słów o gameplay’u , żebyście zrozumieli, że gra jest naprawdę prosta.

Gameplay i szata graficzna.

W centrum pola gry znajduje się coś z w stylu jądra, z którego rozprzestrzeniają się zielone promienie światła. Jądra trzeba bronic. Przestrzeń wokół niego podzielona jest przez małe białe kropki na sektory. Co więcej tymi sektorami można obracać. W kierunku jądra może przylecieć lód, która jeśli dostanie się do sektora, stworzy coś w rodzaju tarczy, może także przylecieć ogień, który unicestwi jądro jeśli nie ochronicie go lodem. Mogą także pojawić się gwiazdy, których pozbywać się nie trzeba, ale czasem nie będzie wyjścia. No i tak sobie kręcimy.

Jeśli chodzi o grafikę, to też jest prosta, ale bardzo stylowa i ładna, ogólnie niejednemu może się spodobać. A jeśli komuś się nie spodoba, to pogodzić się z tym bardzo łatwo.

Charakterystyka gry Corerona na Androida:

— sporo poziomów i całe cztery rozdziały

— prosty gameplay i łatwe sterowanie

— ładna grafika

— przyjemna <kosmiczna> muzyka

— gra całkowicie bezpłatna

Mimo tego, nie mogę nie wspomnieć o świetnej polityce monetyzacji ,jaką zastosowali programiści. A mówiąc konkretniej, o całkowitym braku jakich kolwiek prób wprowadzania do gry płatności. Gra jest dostępna bezpłatnie, nie posiada mikropłatności i innych wewnętrznych opłat, co więcej nie znajdziecie w niej nawet reklam! Tak więc ściągajcie i rozkoszujcie się pełną wersją gry całkowicie bezpłatnie! Coraz rzadziej można spotkać projekty funkcjonujące na tej zasadzie, więc powinniśmy je doceniać!

Co do wad- ja ich nie znalazłem... tak więc zróbcie to sami.

Podsumowanie: świetna gra, przyjemna zarówno zewnętrznie, jak i pod względem gameplay’a . jeśli więc opis choć trochę was zainteresował, ściągajcie koniecznie! Gra wciąga i w rzeczywistości jest dużo ciekawsza niż na zdjęciach, czy video.


Reklama

Pobierz Corerona 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (7)
Data umieszczenia 2016-01-08 11:57
rozmiar 40.67 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-01-08 14:00:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.48★ 89.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/10 08:53
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |