Worms 4
3.4 (36)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Znakomici programiści z Team 17 Digital Limited zdecydowali się kontynuować swoje poszukiwania i stworzyli ciąg dalszy równie znanej serii — Worms 4 na Androida, co na pewno ucieszy całą rzeszę fanów tej gry. Jednak, wszelkie nadzieje, jakie moglibyście wiązać z tą grą nie zostaną przez nią spełnione, co jest dość smutne.

Logicznym jest dla mnie, że Worms i Team 17, to pewnego rodzaju wzorce znane nam z dzieciństwa. Jest więc zrozumiałym, że programiści starają się zachować wszystko to, co lubią użytkownicy, a już w szczególności jeśli mamy do czynienia z takimi projektami jak Worms. Jeśli więc dogłębnie wszystko przeanalizować, to jedna czwarta gry została nienaruszona. I właśnie w tym według mnie jest problem- zupełnie nic się nie zmieniło! I w tym momencie pojawia się pytanie — jaki jest sens tego projektu? Odpowiedź jest prosta, ale nie do końca przyjemna — twórcy chcą po prostu wyłudzić od was pieniądze i w tym problem.

Tak więc, zobaczmy, co w grze jest nie tak. Na początek — grafika, która w ogóle się nie zmieniła, znów format 2D, z którym mamy do czynienia już kolejny raz. Co więcej, wydaje mi się, że grafika jest tu jeszcze gorsza... ale to już moje indywidualne wrażenie. Gameplay się nie zmienił. Znów będziemy mieli do czynienia z toporną animacją i wszystkimi innymi rzeczami, które praktycznie w ogóle się nie zmieniły. A najgorsze jest to, że gra nie dość, że jest płatna, to jeszcze zawiera mikropłatności...

Charakterystyka gry Worms 4 na Androida:

— starcia online z całym światem

— starcia są krótsze

— zmieniono menu, które jest teraz bardziej wygodne (a co z nim wcześniej było nie tak?)

— duży wybór broni

— pojawiły się możliwości zbierania aktualizacji broni

— 5 różnych map

— jednoosobowa drużyna i 80 misji

— każdego dnia nowe zadania

— mistrzostwa świata

— połączenie z Facebook’em

Wady gry Worms 4 na Androida:

— gra jest płatna

— są dodatkowe płatności

— nie pojawiło się nic nowego

Podsumowanie: jeśli lubicie Wormsy i gracie w poprzednie części, to i tak wiecie, która z nich jest najlepsza. Jeśli dopiero zaczynacie swoja przygodę z grą, to można zacząć od tej części, ale nie jest ona najlepszym przedstawicielem serii.


Reklama

Worms 4 dla Celkon Campus A125

Ocena:

(36)
3.45★ 68.91%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/14 08:13
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |