Swing
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

W grze Swing na Androida wszystko jest dokładnie takie, jak oczekiwalibyśmy od programistów z Ketchapp. Położyli oni nacisk na fabułkę, grafikę i gameplay. Wszystko jest dość toporne, ale właśnie za to są doceniani. I to co najważniejsze — trudność, i ten moment, kiedy gra wciąga do tego stopnia, że czas ucieka w mgnieniu oka! A teraz kilka słów o grze...

Zrozumieć, co będzie się działo w tym skromnym świecie, jaki proponują nam programiści jest dość trudno, wszystko, co mamy do dyspozycji to platformy różnej wysokości, przepaści, miedzy którymi wisi lina i która w jakiś dziwny sposób może przyczepiać się do brzegów każdej platformy, co daje możliwość przeskoczyć z jednej platformy na drugą. I to wszystko — oprócz drogocennych kamieni, która od czasu do czasu leżą na platformach i dzięki którym możecie odblokować innych bohaterów. Jednak ci bohaterowie nie wprowadzają niczego nowego do gry i niczym nie różnią się od wcześniejszych.

Nie ma więc co się dziwić, że grać w Swing na Androida będzie dość ciężko, tak samo z resztą jak w większość projektów tych programistów. Każdy upadek w przepaść powoduje śmierć i za każdym razem trzeba zacząć od nowa. Na plus jest tutaj dobra animacja, na którą na pewno nikt nie będzie się skarżył. Co więcej, gra jest ogólnie fajnie zrobiona i ma dobry soundtrack, który dodaje grze rytmu i tempa, co w grach tego typu nie będzie nigdy zbędne.

Tak jak zwykle, sterujemy za pomocą jednego kliknięcia. Nasz bohater skacze sam i nie ma możliwości zatrzymania go. Na każdej platformie trochę się cofa i zaczyna odwijać sznur. I właśnie tutaj przyda nam się umiejętność mierzenia odległości na oko, żeby w odpowiednim momencie nacisnąć na ekran, i pozwolić bohaterowi przeskoczyć na kolejna platformę za pomocą sznura odpowiedniej długości. Jeśli sznur będzie za długi lub za krótki — sami rozumiecie, co się wydarzy.

Podsumowanie: gra Swing nie będzie niespodzianką dla fanów tych programistów, ale na pewno ich nie rozczaruje, bo po raz kolejny zaproponowali nam oni świetny zabijacz czasu!


Reklama

Pobierz Swing 1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
→ New Characters to unlock added !!
→ New Perfect System (gives you +2 points).
→ Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.2 (56)
Data umieszczenia 2016-03-03 03:43
rozmiar 27.24 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-03-03 05:45:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/19 08:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |