Tank Fury Blitz 2016
4 (41)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Czołgi na Androida są prawie tak samo popularne, jak na komputer, nie ma się więc co dziwić, że pojawił się projekt Tank Fury Blitz 2016 od programistów z Awsesome Action Games, którzy są twórcami wielu projektów o wojennej tematyce, ale najprawdopodobniej właśnie ten jest najbardziej obiecujący. Jednak nie będzie on konkurencją dla hitów tego gatunku. W praktyce okazało się, że gra jest raczej słabiutka, szczególnie jeśli porównać ją z licznymi przedstawicielami gatunku.

Zacznę od początku — gra nie wygląda najlepiej, to fakt. Bez dwóch zdań grafika, to nie najważniejsza rzecz w grach, ale jeżeli chodzi o ten gatunek, to zawsze chce się czegoś fajnego, a tego znaleźć tutaj na pewno nam się nie uda. Jednak, oprócz grafiki słabe są też efekty i ogólny wygląd okrążającego świata. Plusem jest to, że gra będzie odpowiednia dla słabych sprzętów, ale w dzisiejszych czasach to nie wystarcza, by zdobyć zwolenników.

Dalej jest tylko gorzej. W grę Tank Fury Blitz 2016 na androida nie można grać online! A to oznacza, że jedynymi waszym zadaniem jest przechodzenie misji, które nie mają ani ciekawej fabuły, ani innych urozmaiceń. Misji jest ich bardzo dużo. A oznacza to, że grać będzie nudno, ponieważ zachowania komputera nie można porównać do działań prawdziwego gracza. Tak więc, ani na dynamikę, ani na jakiś fajny poziom trudności nie ma co liczyć. Niestety.

Charakterystyka gry:

-przechodzicie misje i zarabiacie złoto i srebro

— za złoto można otwierać nowe misje, a za srebro ulepszać swój czołg

— niezłe efekty dźwiękowe

— kilka lokalizacji

— niezłe sterowanie

Wady gry:

— nie ma trybu online

— dużo reklam

— mikropłatności

Podsumowanie: gra Tank Fury Blitz 2016 na Androida okazała się być słabym przedstawicielem gatunku <czołgi> dla naszych telefonów, jedyne, co jest ok, to to, że jest ona odpowiednia dla słabych sprzętów. Wszystko inne koniecznie trzeba dopracować, bo w takiej konfiguracji w TOPie nigdy się nie znajdzie.


Reklama

Pobierz Tank Fury Blitz 2016 1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor Fixes and Improvements!
informacje ogólne
wersja 1.2 (4)
Data umieszczenia 2017-05-22 17:15
rozmiar 48.8 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(41)
4.01★ 80.11%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/19 08:59
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |