Eagle: Fanatsy Golf
3.9 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Eagle: Fantasy Golf na androida, to wariancja tego, jak widzą golfa programiści pochodzący z odległego kraju — Filipin... Tak ogólnie, to wszystko jest ok, tylko ci chłopcy i dziewczynki prosto z japońskich komiksów trochę odwracają uwagę, a żadnego sensu do gry nie wnoszą.

A co oprócz anime?

Nie wiem, jaki jest wasz stosunek do ładnych bohaterów dużymi oczami i innymi cechami typowymi dla anime, ja mam do nich stosunek neutralny, zamknę więc na to oczy i zajmę się dokładniej golfem, w który proponują nam pograć. Na początek, będziemy musieli wybrać swojego bohatera, tu obejdzie się bez żadnych podstępów, albo chłopczyk, albo dziewczynka, oprócz wyglądu zewnętrznego niczym się różnią, tak więc podążajcie za swoim sercem! Najpierw będzie krótki wstęp, a potem wprowadzenie w zasady i nauka, wszystko to, aby zapoznać was ze sterowaniem i innymi cechami gry. Tak w ogóle, to fizyka gry, nie patrząc na ładne otoczenie, jest dość poważna. Gra może więc śmiało pretendować o miano symulatora. Zadania też nie są jakieś nierealne , będziecie mieć ograniczoną uderzeń, aby trafić piłeczką w dołek. Sterowania kierunkiem i siłą uderzenia będziecie musieli się nauczyć, bez dwóch zdań.

Co śmieszne, w symulatorze mamy do czynienia z craftingiem! Tak więc, kiedy zbierzemy kawałek kija hokejowego, albo innego sprzętu będziemy mogli stworzyć lepszy, który pozwoli nam na bardziej jakościowa grę, co jest całkowicie na miejscu w tym przypadku.

Charakterystyka igry:

 łatwe i zrozumiałe sterownie

— ładne postaci

— kilka trybów gry

— czat grupowy

— możliwość nakierowania postaci

— duży wybór kostiumów

— statystyka waszych osiągnięć

Wady gry:

— mikropłatności praktycznie tak wysokie, jak w prawdziwym golfie

Podsumowanie: jednocześnie ładny i jakościowy symulator, który na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom tego sportu. Gra może jednak odstraszyć, tych którzy nienawidzą postaci anime... a myślę, że jest taki sporo.


Reklama

Pobierz Eagle: Fanatsy Golf 3.0.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
New icon update
informacje ogólne
wersja 3.0.4 (170)
Data umieszczenia 2018-05-12 01:29
rozmiar 51.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
3.93★ 78.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/23 08:23
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |