DRIFT WARS
3.9 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra DRIFT WARS to kontynuacja gry Dubai Drift 2 programistów z Zero Four LLC, którzy tworzą gry o swoim mieście i państwie! Tak czy siak, zmiany w tym projekcie dostrzec będzie ciężko, a przecież pierwsza część nie była najlepszym projektem tego gatunku — miała sporo wad. Zobaczmy, co tym razem się zmieniło.

Czy zmian jest dużo?

Szczerze mówiąc zmian praktycznie nie ma. Grafika pozostała ta sama, fizyka i gameplay także... sterowanie również bez zmian! Tak więc, tak jak w ostatniej części, będziemy jeździć po dość dużym placu i przewracać podświetlone stożki. Mamy ograniczony czas, ale każdy przewrócony stożek, to dodatkowe 7 sekund, co w praktyce nie mało. Możecie to robić na kilka sposobów — albo z dumą samemu, albo z komputerem (tak szybciej), albo z przyjaciółmi w trybie multiplayera. Park samochodowy też się nie zmienił, jest tak samo dużo aut do wyboru. Niestety część z nich można zdobyć tylko za pomocą mikropłatności, które jak były, tak są, albo w długim i męczącym procesie driftowania. Lokalizacje też się nie zmieniły, dodali tylko kilka nowych, ale niczego specjalnego to do gry nie wniesie. Tak więc, właściwie to programiści zrobili „nowy” projekt kopiując 90 procent z pierwszej jego części... najwyraźniej na złotego mercedesa nie nazbierali.

Charakterystyka gry:

— duży samochodowy park z fajnymi samochodami

— można napisać programistom, jaki jest nasz ulubiony samochód, a oni dodadzą go do gry

— możliwość nagrania swojego driftingu i zamieszczenia filmiku na portalach społecznościowych

— grajcie online w trybie mulitiplayera, utrzymujcie do 4 graczy

— gra działa na różnych platformach

— kolorowy dym, ogień spod kół i tego typu efekty

— spowolniajcie kamerę i podziwiajcie każdy moment

— niezła fizyka

Wady gry:

— praktycznie nic nowego w porównaniu ze starszą częścią

— mikropłatności (spore)

Podsumowanie: jeśli graliście w poprzednia część, to nie widzę sensu ściągania tej, a jeśli nie graliście, a bardzo lubicie grift, to zobaczcie jak to jest w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Grę można ściągnąć bezpłatnie.


Reklama

Pobierz DRIFT WARS 1.1.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.1.6 (17)
Data umieszczenia 2020-06-26 19:21
rozmiar 26.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

rozmiar 171.23 MB
Data umieszczenia 2016-01-20 12:32

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
3.89★ 77.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/22 09:23
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |