Symulator Auto Dealer
5 (4)

Symulator Auto Dealer

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jak sama nazwa wskazuje gra Symulator Auto Dealer pozwoli wam wcielić się w sprzedawcę samochodów i zarządzać własnym salonem. Co prawda salonem samochodowym na początku trudno go nazwać, ale w o to właśnie chodzi — zaczynamy od zera. Najpierw trzeba więc będzie kupić swój pierwszy używany samochód, oczywiście najtańszy. Co więcej, biznes będziecie zaczynać w malutkim blaszanym garażu, który ma się nijak do waszym ambitnych planów. Co warte uwagi — programista gry jest Rosjaninem, więc czekają nas samochody rodem z ZSRR...

Zakup samochodu jest dobrze zorganizowany, będziecie śledzić ogłoszenia i możliwości zarobienia pieniędzy na ponownej sprzedaży auta. Kiedy wybierzecie samochód musicie zadzwonić do jego właściciela i dogadać się z nim. Każdy samochód wystawiony na sprzedaż posiada informację o roku produkcji i przebiegu. I w tym właśnie miejscu gra oddala się od symulatora i zyskuje trochę z fantastyki, bo ciężko mi jest sobie wyobrazić samochód z ZSSR, który ma więcej niż 40 lat, a na zdjęciu wygląda jak nowy. Tak więc, albo samochody się nie starzeją, albo programiści nie dopracowali obrazków, ale można im to spokojnie wybaczyć, bo sensu gry to nie zmienia. Ale wróćmy do negocjacji w właścicielem samochodu. Odbywają się one w formie czatu. Cena nie jest ostateczna, możecie wynegocjować zniżkę, albo wysłać samochód na przegląd. Ale nie jest to wszystko takie proste, bo załatwiając te wszystkie sprawy tracimy energię, co jest dość rzeczywiste, a za przegląd trzeba będzie zapłacić, a nie zawsze zniżka pokryje jego koszt. Kiedy w końcu uda wam się wszystko załatwić będziecie musieli spotkać się z właścicielem i kupić samochód. Jeśli przed zakupem nie zrobiliście przeglądu, to tak czy siak, po jego zakupie , ale na początkowych poziomach będziecie musieli robić to na czarno, potem sytuacja się polepszy, ale o tym później!

Kiedy kupicie auto i zrobicie przegląd trzeba będzie je sprzedać — wystawić na sprzedaż. Proces, który opisałem może się wydąć bardzo długi, ale w rzeczywistości wszystko idzie dużo szybciej. A na każdym nowym poziomie gry będziecie mieli możliwość zakupu droższego auta i tym samym będziecie mieli większe pole do popisu jeśli chodzi o ich sprzedaż. Będziecie też mogli zatrudnić pracowników, którzy przyspieszą cały proces i postarają się o większy zysk.

Grę można połączyć z VK i śledzić garaże swoich znajomych i kontrolować ich biznes.

Podsumowanie: nie jest to najprostszy, a co za tym idzie jest to interesujący i realistyczny symulator. Spodoba się tym, dla których ważniejszy jest sam proces zakupu-sprzedaży, niż wygląd samochodu. Gra jest odpowiednia dla słabszych telefonów.


Reklama

Pobierz Symulator Auto Dealer 4.7 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixed
informacje ogólne
wersja 4.7 (47)
Data umieszczenia 2020-11-06 08:43
rozmiar 78.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Appscraft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/24 08:01
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |