The Pit
4.8 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra The Pit charakteryzuje się wieloma cechami, które niezmiennie pojawiają się u tych programistów w każdym ich projekcie, na przykład — krótka nazwa, krótki opis i prostota, która nie oznacza, tego że można przejść grę w dziesięć minut, a to, ze bardzo szybko można się zorientować na czym gra polega, o prostocie procesu przejścia gry nie może być mowy. Jednak gra okazała się nie być jakimś najtrudniejszym przedstawicielem swojego gatunku. Jeśli chodzi o gatunek, to jest to klasyczny runner, tylko już nie w 2D, a i nie od tyłu, a jako osoba trzecia, ale mimo wszystko gra się bardzo wygodne.

Ogólne zasady gry się nie zmieniły, bo przecież każdy gatunek narzuca swoje ograniczenia i cele. Nasz bohater (początkowo to dinozaur o imieniu Flint) musi biegać wprzód wąską ścieżką, pełną różnego rodzaju niebezpieczeństw, takich jak płyty, na których można się poślizgnąć, kolce, które trzeba przeskoczyć, piły tarczowe, których również należy unikać, a także latające kule ognia, ogrodzenia z prądem, itp. przy czym najczęściej wszystkie te przeszkody czyhają na nas nie oddzielnie, a naraz, obok siebie, co znacznie komplikuje sytuację. Pomoże wam tylko cierpliwość i wygodna obsługa — zwykle jednym palcem! Jeśli klikniesz raz na ekran, to nasz bohater podskoczy, gdy naciśniesz szybko dwa razy, to wykona podwójny skok, jeśli przytrzymasz palec na ekranie (dłużej), to wykona on poślizg pod przeszkodą.

Oprócz przeszkód na drodze są złote monety, które nie są w grze konieczne, ale wskazane jest je zbierać, jeśli chcesz odblokować inne postaci, których zgodnie z klasyką gatunku jest tu wiele, wyglądają inaczej, ale jak zwykle, niczego nowego do gry nie wnoszą.

Cechy gry:

  • wiele ciekawych i zabawnych postaci
  • prosty gameplay, proste sterowanie
  • statystyki osiągnięć i porównujcie ze swoimi znajomymi
  • dużo zabawy i pozytywu
  • brak mikropłatności


Wady gry:

  • reklama


Podsumowanie: programiści z Ketchapp pozostają wierni swojemu stylowi i swoim zasadom, a gra The Pit jest tego świetnym dowodem, nie patrząc nawet na nowy i piękny wygląd!


Reklama

Pobierz The Pit 1.0.2 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.2 (3)
Data umieszczenia 2016-01-22 10:47
rozmiar 20.66 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-01-22 12:48:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
4.75★ 95.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/26 07:44
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |