Zabójca Elite 3D
3.5 (39)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Elita zabójców 3D to klasyczny strzelanie galeria wszystkim na Androida, klasyczny nie jest najbardziej pozytywne momenty, niestety. Sam fakt, że podane są regularne strzelanie a nie pełnoprawnym shooter już frustrujące, ale może to pasuje do wielu, więc zostawmy ten temat, warto zapoznać się z resztą.

Zacznijmy od historii, która w tej grze. Więc nie wiem, gdzie nasz bohater, który go i wyrzuty rzeszę swoich wrogów zatrudniony. Powiedzmy, że są terroryści i powinny one zostać zniszczone, jednak przynajmniej część fabuły między misjami albo tak, że w celu oceny wyników w skali globalnej reprezentacji tego samego nie będzie działać. Poza tym, jak nie będzie takie misje trzeba, wszystko co trzeba zrobić - oczyścić lokalizację, a wrogowie nie zabraknie dla siebie, wszystko, co masz robić - siedzieć za osłoną i strzelać im. Oczywiście, w miarę postępów przez wrogów staną się bardziej niebezpieczne i ukryje nawet rzucać granaty na ciebie, ale nie relaks, będziesz zawsze mieć możliwość zmiany pokrywy lub pompa ręce, to nie bardzo.

Tak, gra ucierpiała iz Donati, który następnie może być spędzony na pompowanie jak broń, a na zakup energii, który spędził podczas przejścia misji a następnie przywrócić je przez długi czas. Nie kosztują grę bez reklam, że zbyt mało osób lubi to.
Grafika w grze nie jest zły, ale jest to dość proste, co sprawia, że ​​można grać na słabych gadżetów, które w jakiś sposób uzasadnia swoje istnienie, ale poza tym, nic specjalnego lub ciekawe gra nie wyróżniać.

cechy:

  • szesnaście różnych miejscach rozsianych na całym świecie
  • ponad sto powtarzalne misje
  • trzy tuziny różnych broni
  • jest możliwe do walki online z innymi graczami


Gry Wady:

  • Donat
  • reklama
  • no story


Konkluzja: gra Elite zabójca podejście 3D tylko jeśli Android nie pozwala grać w hitów gatunku i strzelać przez Internet lub misji bardzo dobrze chcą. W przeciwnym razie, to lepiej poszukać czegoś innego.


Reklama

Pobierz Zabójca Elite 3D 1.5.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.5.4 (154)
Data umieszczenia 2021-08-22 05:14
rozmiar 43.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje CanaryDroid na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(39)
3.49★ 69.89%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/27 08:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |