DARTHY - Pixel Platformer
3.9 (8)

DARTHY - Pixel Platformer

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra DARTHY – Pixel Platformer to prezent dla wszystkich miłośników „starej szkoły”. Czeka nas tutaj stara grafika, stara fizyka i stara mechanika, ale stara nie znaczy zła. Tak więc, jeśli lubiliście podobne gry, to nie straćcie możliwości polubić je znów!

Co śmieszne, gra posiada fabułę. W tego typu projektach fabuły nie spotka się często, ale na pewno nie przeszkodzi ona w grze. Fabuła jest tutaj dość oryginalna, ja bym nawet powiedział, że trochę nie pasująca, ale jest jaka jest!

Główny bohater o imieniu DARTHY ocknął się w szpitalu, jednak zrozumieć kim jest owy DARTHY jest dość ciężko, ponieważ jest ona kółkiem stworzonym z pikseli, ale najprawdopodobniej jest robotem. Po tym jak się ocknął, poczuł przymus uratowania dusz wszystkich robotów, z których wyprodukowane monety, które będziemy zbierać na poszczególnych poziomach. Głównym złodziejem jest kapitan kosmicznych piratów, co również jest dość dziwne, ale monety trzeba będzie wykupić właśnie u niego…

Przejdźmy na poziomy gry.

Nie trudno się domyślić, że jeśli w grze występują roboty i kosmiczni piraci, to i poziomy będą stworzone w specyficzny sposób, tak też jest. Czekają nas żelazne bloki, rozsuwane drzwi, roboty pozbawione duszy, które stoją jak zjawy i próbują z wami zagadać. Będą jeszcze windy i dziwne pomieszczenia, w których wszystko się trzęsie. Tak czy siak, nasze zadanie to podążać od jednego checkpointa do drugiego zbierając po drodze monetki, które symbolizują dusze robotów. Nie ma co się zbytnio spieszyć, ekran będzie się jednak powoli posuwać z z lewej strony na prawą, więc nie można się też za bardzo ślimaczyć. Każdy upadek w przepaść, natknięcie się na przeszkodę, czy przyduszenie przez ekran spowoduje, że trzeba będzie zaczynać od ostatniego checkpointa i tak w kółko, aż nie przejdziecie do końca.

Cechy gry:

- ponad 10 obszernych lokalizacji

- checkpointy

- używajcie podwójnego skoku i reakcyjne przyspieszenie

- zbierajcie monety

- super fizyka

- gra jest trudna, łatwo umrzeć

Wady:

- mikropłatności w odróżnieniu od „starej szkoły”

Podsumowanie: gra DARTHY – Pixel Platformer to dobry przedstawiciel gatunku, a mroczna i chłodna atmosfera może spodobać się wielu graczom, szczególnie fajnie wszystko wgląda w pikselach, tak więc programiście nieźle się spisali.


Reklama

Pobierz DARTHY - Pixel Platformer 1.0.4 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (1)
Data umieszczenia 2016-01-27 10:20
rozmiar 16.26 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-01-27 12:21:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.85★ 77%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/29 09:17
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |