Surfingers
0.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Wymyślić coś nowego w kolejnej grze arkadowej, runnerze czy time-killerze nie jest łatwo, bo zazwyczaj mają one podobne cechy w swoich gatunkach. Ale niektórzy programiści się nie poddają i właśnie dziś mamy do czynienia z czymś nowym! Nie będziemy musieli nigdzie biegać ani jechać, będziemy za to surfować i starać się jak najdłużej ustać na desce. Dla tych, którzy wiedzą jak surfować gra może wydać się dość dziwna. Nie ma tu bowiem fal, a pływać będziemy na jakichś dziwnych wgłębieniach wody, które może właśnie są falami, ale ich nie przypominają. Tak czy siak, nie ma to żadnego znaczenia dla samego sensu gry. A gra ta nie jest prosta i może nas wciągnąć na długie godziny!

Co można powiedzieć o gameplayu?

Nasz bohater skacze na deskę i płynie wprzód z prędkością, której nawet skuter pozazdrości! A ze względu na to, że nie ma fal, a sens surfingu jest całkowicie inny, to gra zaczyna przypominać runner, ale nie w tym rzecz. Na swojej drodze będziecie napotykać przeszkody, np. załamania wody, albo wejścia do jaskiń. Będziecie musieli ich unikać w dość oryginalny sposób – zmieniając poziom wody! Dajmy na to, że jesteście bogiem wody Posejdonem i możecie to robić. Tak więc pilnujcie, żeby wasz bohater nie upadł z wysokości, nie wpadł w „falę”, albo w skałę! Nie zapomnij także, że jeśli będziecie mieli przed sobą spad, to prędkość z jaką bohater będzie surfować się zwiększy. W tej sytuacji będziecie musieli jeszcze bardziej się skupić!

Cechy gry:

- ponad 20 bohaterów, których będziecie musieli odblokować

- otaczający świat jest zmienny, więc bądźcie czujni

- fajny soundtrack

- specyficzna , ale interesująca grafika

- fajny i wciągający gameplay

- ranking liderów

Wady gry:

- mikropłatności

- reklama

Podsumowanie: gra Surfingers ma cechy typowe dla tego gatunku – bonusy i dobrą dynamikę, którą podtrzymywać długo będzie dość trudno, ale właśnie to jest dla niektórych wciągające. Polecam, sami spróbujcie!


Reklama

Pobierz Surfingers 7.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Fixes & improvements
- Inner advert of our game removed
informacje ogólne
wersja 7.4 (12)
Data umieszczenia 2018-12-13 11:10
rozmiar 24.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/30 08:21
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |