Flow Dots
4.7 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Flow Dots na androida stworzona przez programistów z Pixie Games Mobile, to na pierwszy rzut oka dość prosta łamigłówka, która będzie dobrze wyglądać na waszym telefonie i na pewno wciągnie was na długo, szczególnie, jeśli lubicie takie gry.

Gra nie jest oryginalna - idee tego tupu znane są od dawna, ale to nie znaczy, że nie można stworzyć jej w inny, ładny sposób , dać jej nowe „opakowanie” i zaproponować całkowicie bezpłatnie. Oczywiście, w grze pojawiają się niewielkie mikropłatności. Nie używając ich przejść grę będziecie trudniej, co znaczy, że bardziej interesująco, a tego właśnie od gry oczekujemy!

Ale powróćmy do idei gry. A więc będziemy mieć przed sobą pole kwadratowych płytek, a na nich rozrzucone wszędzie kropki (które tutaj wyglądają też jak płytki). A naszym głównym zadaniem będzie połączenie kropek tego samego koloru za pomocą linii, ale trzeba to zrobić w taki sposób, aby linie między kropkami różnych kolorów się nie krzyżowały. Na pierwszy rzut oka wydaje się proste, ale trudność będzie rosła z każdym poziomem. A jeśli chcecie zdobyć maksymalna ilość punktów na każdym etapie, to będziecie musieli zapełnić każde pole całkowicie, a to nie jest już takie proste!

Gra zrobiona jest w dość prosty sposób, pole ma niebieski neonowy kolor , płytki są jaskrawe, też lekko neonowe, w różnych kolorach, od razu są widoczne. Dzięki silnikowi Unity, który został wykorzystany w grze wszystko będzie tu działo się bardzo płynnie, co troszkę rekompensuje lakoniczny poziom design.

Cechy gry:

- po ostatniej aktualizacji – ponad 1000 poziomów!

- cały czas są dodawane nowe tryby i utrudnienia

- pięć ładnych tematów wyglądu gry

- pola różnego rozmiaru

- wszystko zrozumiałe łącznie z gameplayem

- można połączyć z Facebookiem

- ustawienia, dzięki którym grę można podrasować pod swoje upodobania

-gra spodoba się ludziom w różnym wieku

Wady:

- niewielkie mikropłatności

Podsumowanie: gra Flow Dots to świetny przedstawiciel swojego gatunku, jeśli lubicie przyjemne i zrozumiałe łamigłówki z ładnym designem w stylu minimalistycznym. To koniecznie ściągajcie i wypróbujcie ten projekt.


Reklama

Pobierz Flow Dots 1.0.3 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.3 (5)
Data umieszczenia 2016-02-20 03:37
rozmiar 16.84 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-02-20 05:39:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.69★ 93.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/01/30 09:28
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |