Traffic Lanes 2
4.2 (10)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Traffic Lanes 2, jak nie trudno się domyśleć jest kontynuacją aplikacji na Androida o tej samej nazwie. Będziecie mieli możliwość sterowania ruchem drogowym. Pierwsza cześć gry nie zyskała dużej popularności , jej bezpłatna wersja osiągnęła ponad pół miliona ściągnięć, płatna nie zyskała nawet pięciu tysięcy pobrań. Jednak, jeśli pierwsza część miała miłośników, to mam dla nich dobra nowość, a mianowicie – druga część jest całkowicie bezpłatna, więc nie trzeba kupować pełnej wersji.

Sens gry nie bardzo się zmienił, tak jak w pierwszej części będziemy musieli sterować sygnalizacją świetlną , która bez naszej interwencji działa nieprawidłowo, powodując korki i wypadki. Waszym zadaniem jest to zmienić. W jaki sposób regulować ruch powinien zrozumieć każdy, ale czy uda wam się upilnować ogromną ilość przejeżdżających samochodów, to już oddzielna kwestia! Szczególnie kiedy nastanie noc i pojawią się opady. Wszystko to, łącznie ze świetną grafiką, będzie was dekoncentrować . Fajne jest to, że wszystkie drogi zostały stworzone na podstawie rzeczywistych map, co dodaje trochę realności do zdarzeń. Poziomy zostały stworzona na zasadzie wzrastającej trudności, tak więc nie dziwcie się, jeśli początkowe etapy będziecie przechodzić szybko i bez większych trudności, a przejście kolejnych zajmie wam długie godziny. A jeśli będziecie chcieli osiągnąć dobre wyniki, to z pewnością będzie wam potrzebne doświadczenie i koncentracja, bez nich nie da rady.

Cechy gry:

- prawie czterdzieści map, które zostały stworzone na podstawie rzeczywistych map

- dostępne 3 tryby gry

- zmiana dnia i nocy

- różna pogoda

- świetna grafika i fizyka

- jeszcze więcej map po aktualizacji

Wady gry:

- dość sporo reklam

Podsumowanie: w porównaniu z pierwsza częścią Traffic Lanes 2 zrobiła duży krok do przodu. Jednak, gra będzie jeszcze lepsza, jeśli dodadzą do niej urozmaicenia, których w tym momencie wielu graczy ma niedosyt. Tak czy siak, progres jest, a to najważniejsze!


Reklama

Pobierz Traffic Lanes 2 1.5.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Fixed all map layers not rendering correctly with new dependencies.
informacje ogólne
wersja 1.5.1 (27)
Data umieszczenia 2018-05-23 22:02
rozmiar 38.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje ShadowTree na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.22★ 84.42%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/02 08:34
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |