HOOP
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra HOOP to dość fascynujące zajęcie polegające na rzucaniu piłki do kosza na świeżym powietrzu z elementami prawdziwej fizyki.

Na początku trzeba wspomnieć o tym, jak gra jest zrobiona, bo od razu rzuci się to w oczy. Gra wyposażona jest w świetną wokselowa grafikę, która doskonale podkreśla profesjonalny silnik gry, który zapewnia płynną animację i przyjemne, choć nie liczne detale. Na przykład magnetofon, który gra całkiem adekwatny soundtrack, albo ruchy tarczy, w którą uderzają piłeczki. Wszystko to wygląda bardzo realistycznie!

Oprócz dobrej grafiki czeka nas bardzo posty gameplay, w który nie będziemy musieli zbytnio wnikać. Nasz cel – jak najwięcej razy trafić piłką do kosza w określonym czasie (to jeden z opcji gry, a trybów jest kilka). Rzucanie do kosza nie jest trudnym zadaniem – wystarczy wam do tego jeden palec, ale czy traficie do kosza, czy nie, to już kwestia praktyki. Jedyną rzeczą, o której chciałabym wspomnieć, jeśli chodzi o sterowanie, to to, że jest ona zbyt czułe, ale można do tego szybko przywyknąć. Wracając jednak do trybów gry, trzeba przyznać, że na jak tak łatwe zajęcia stworzono ich dość sporo., bo aż 5! Pierwszy –najprostszy, to trening, który wiadomo, że jest potrzebny. Potem są tryby dla jednego, albo dwóch graczy. Jest tryb nieskończoności i tryb arkady. Nie wiem czy to dobrze, czy źle, ale tryb dla dwóch graczy nie działa przez Internet, a jedynie z jednego urządzenia.

Cechy gry:

- 6 różnych boisk do basketballa

- 10 piłek, każda ma inny design

- 5 trybów gry

- przyjemna grafika i dobra animacja

- łatwa sterowanie ej dym palcem

Wady gry:

- nie obeszło się bez reklam i mikropłatności

- niektórych gra może wyda się zbyt prosta

Podsumowanie: gra HOOP to niezły wariant jeśli chcecie zabić czas, gra na pewno znajdzie miłośników, więc polecam ściągnąć i sprawdzić, czy akurat wam przypadnie do gustu, szczególnie jeśli nie jesteście obojętni w stosunku do piłek i basketballa.


Reklama

Pobierz HOOP 2.1.4 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 2.1.4 (160)
Data umieszczenia 2020-09-11 12:15
rozmiar 39.53 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Volx Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/03 08:48
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |