Tap! Tap! Faraway Kingdom
0 (0)

Tap! Tap! Faraway Kingdom

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tap! Tap! Faraway Kingdom dla Androida jest zarówno clickerem i rogalikiem, co jest całkiem ok. jak na grę na telefon. Clicker sam w sobie z pewnością nie zainteresuje wielu, ale komponent RPG powinien być na tyle interesujący, aby usprawiedliwić dość proste sterowanie. A właśnie o sterowaniu będzie mowa ;)

Gry RPG bez fabuły występują bardzo rzadko, a ta gra nie jest wyjątkiem, chociaż pełnowartościową fabułą trudno ją nazwać, ale przynajmniej jest jakaś jej namiastka, która wyjaśnia, co robimy i dlaczego. Akcja rozgrywa się w pewnym królestwie, do którego poleciał wielki i straszny smok i okradł królestwo ze wszystkich skarbów. Z pewnością wiesz już, że smoki je kochają. W królestwie kryzys, nie ma złota, a królowa jest w szoku... Ale, w przeciwieństwie do prawdziwego świata, królowa znalazła bardzo skuteczną metodę, która pomoże wyprostować sytuację. A mianowicie, królowa zatrudniła dzielnego rycerza, który zdecydował się zejść do lochów, którymi rządzi smok i za wszelką ceną zwrócić cały majątek, albo umrzeć. Oczywiście, tym odważnym człowiekiem będziesz właśnie ty!

Lochy w grze Tap! Tap! Faraway Kingdom stworzone są w taki sposób, że im głębiej zejdziesz, tym gra będzie trudniejsza. Z pewnością taki system jest znany wielu graczom. Pokonując każdy etap lochów będziecie zdobywać doświadczenie, pieniądze i wszelkiego rodzaju wyposażenie, które uczynią twojego bohatera jeszcze silniejszym i pozwolą zatrudnić innych śmiałków, którzy będą wam pomagać na każdym kroku, a bez nich, na pewno nie dacie rady, więc wybierajcie starannie ;)

Projekt gry
Jeśli już mówimy o starej szkole RPG, to nie zabrakło tu pikseli, tak to gra pikselowa. Ale to nie przeszkadza jej być dość ładną i zróżnicowaną, więc nie zniechęcajcie się. Twoje poczucie estetyki na pewno na tym nie straci.

Cechy gry:

  • uroczy design w stylu pikselowym
  • prosta gra — clicker!
  • rekrutujcie silny zespół, aby pokonać każdego przeciwnika
  • prawidłowy i jasny system ulepszeń bohatera
  • więcej niż dwieście poziomów
  • cenne łupy z każdego bossa
  • ponad sto różnych przedmiotów
  • bezcenne relikwie, które można znaleźć tylko tutaj


Wady gry:

  • spore mikropłatności
  • reklamy, oglądając je możecie otrzymywać premie


Podsumowanie: gra Tap! Tap! Kingdom to bardzo prosta gra RPG na Androida, która spodoba się wszystkim fanom tego gatunku i pikselowego designu.


Reklama

Pobierz Tap! Tap! Faraway Kingdom 2.2.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Minor bug fixes
- Network connection improved
informacje ogólne
wersja 2.2.3 (230)
Data umieszczenia 2016-08-25 12:49
rozmiar 21.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Fortinet → Adware/AdColony!Android

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-08-25 16:00:07
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/03 09:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |