Rally Point 5
3.4 (39)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Rally Point 5, to kontynuacja serii o tej samej nazwie. Jednak, ja znalazłem jedynie ostatnia część. Pozostałe 3 najwyraźniej gdzieś się zgubiły. Poprzednia część nie była idealna, ale tak czy siak udało jej się uzyskać prawie 5 milionów pobrań. Co więc będzie z 5 częścią, która jest dużo lepsza?

Możliwe, że to kolejny runner?

A jednak nie! Programiści z Xform Games zdecydowali się nie szydzić z tego gatunku, więc czekają was klasyczne rajdowe wyścigi. Będziecie musieli przejść wszystkie etapy z każdej mapy. Trzeba zrobić to jak najszybciej, oczywiście jeśli zależy wam na wygranej. Jeśli chodzi o gameplay, to tutaj też wszystkie jest dość typowe. Na początku będziecie mieli do dyspozycji 3 samochody, ale w procesie gry będzie ich coraz więcej, tak samo będzie się działo z nowymi trasami. Niestety są też negatywy, o których trzeba wspomnieć. Przede wszystkim sterowanie – są tylko dwa warianty żyroskop i wirtualny joystick, ale ani jeden ani drugi nie jest specjalnie wygodny. Szczególne problemy są z joystickiem, więc jeśli nie lubicie sterować żyroskopem, to niestety. Drugi negatyw, to mechanika sterowania samochodem, która zależy od modelu samochodu, a także od nawierzchni i innych warunków, co jest niewygodne. Ale z drugiej strony, czego więcej można oczekiwać od arkady?

Design

Menu jest ładne i wygodne, ale jeśli mam być szczery to zostało ono „ukradzione” bardziej znanym projektom, ale jak dla mnie to nie jest to problem, najważniejsza jest wygoda. Grafika też nie jest najlepsza, szczególnie jeśli wasze urządzenie jest silne i pozwala uruchomić gry z lepszymi parametrami.

Cechy gry:

- klasyczne rajdowe wyścigi

- 9 różnych samochodów

- 9 różnych tras

- różnorodne warunki pogodowe

- dziesiątki misji

- gra jest bezpłatna, bez mikropłatności

Wady gry:

- dużo reklam

- nie najlepsze sterowanie

- prymitywna arkadna fizyka

Podsumowanie: jeśli zamknąć oczy na pewne niedociągnięcia, to projekt Rally Point 5 jest nawet udany, szczególnie jeśli lubicie wyścigi na nieasfaltowych trasach i szybkie samochody, które pozwolą wam dojechać do mety wśród kłębów dymu w każdych warunkach pogodowych i na każdej nawierzchni!


Reklama

Pobierz Rally Point 5 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2016-02-02 11:39
rozmiar 69.48 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-02-02 13:42:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(39)
3.4★ 68.07%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/04 08:35
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |