Zombie Catchers
4.1 (55)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Zombie Catchers, to pierwszy projekt programistów (albo programisty) o dziwnej nazwie Two Men and a Dog. I najciekawsze jest to, jaką role w tym trio odgrywa pies. Ale bardzo możliwe, że właśnie on tutaj pomógł, bo projekt jest zabawny i pozytywny, a więc wart waszej uwagi.

Idee gry jest bardzo zabawna i opowie nam o ciężkim losie zombie w kosmosie… Jak w ogóle się oni tam znaleźli niewiadomo, ale można się domyśleć. W wielu grach występowały już zombie w kosmosie , tak więc najprawdopodobniej gdzieś tam, coś tam się nie powiodło i wirus zaczął rozprzestrzeniać się na wszystkie planety, ale nie spowodowało to specjalnego dyskomfortu dla cywilizacji, wręcz przeciwnie, ponieważ rozpoczęli oni produkcje takich rarytasów, jak żelki, napoje i inne przysmaki. A głównym składnikiem wszystkich tych pyszności są zombie właśnie.

Proces produkcji składa się z dwóch etapów –pierwszy wyposażenie w maszyny i modernizacja zakładu, gdzie znajdują się specjalne wyciskarki do soków stworzone dla zombie, trzeba jest zmodernizować. Są inne maszyny, które również wymagają waszej uwagi. Wszystko to przypomina klasyczną budowę bazy w każdej grze strategicznej. Potem musimy znaleźć materiał do produkcji – zombie, którzy chowają się w najróżniejszych miejscach. Żeby ich znaleźć musicie kupić drony i rozprzestrzenić je wszędzie. A kiedy otrzymacie informacje na temat położenia zombie, rozpocznie się polowanie, czyli drugi i najbardziej interesujący aspekt gry!

Cechy gry:

- wciągające polowanie na zombie

- wykrywajcie nowe terytoria przygotowujcie mieszkańców do walki

- pełno ulepszeń dla waszej produkcji

- stwórzcie własny biznes i prawdziwą imperię produkcji napojów

- budujcie i poszerzajcie swoje laboratorium

Wady gry:

- mikropłatności

Podsumowanie: gra Zombie Catchers, to bardzo interesujące spojrzenie na zombie-apokalipsę, co więcej, gra jest bardzo wciągająca, ściągajcie bezpłatnie i sami się o tym przekonajcie!


Reklama

Pobierz Zombie Catchers 1.30.24 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Hello Zombie Catchers around the world!
We have made the following changes in this update:
- Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.30.24 (1620042100)
Data umieszczenia 2022-04-10 20:11
rozmiar 79.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Deca Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(55)
4.07★ 81.3%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/04 09:48
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |