Lane Racer
3.9 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Lane Racer to swojego rodzaju wyścigi, które zostały dostosowane do nowoczesnych warunków, a mianowicie-twórcy zrezygnowali z jakiejkolwiek fizyki i adekwatnego sterowania samochodem, za to proponują nam wiele innych bonusów, na przykład ciekawy gameplay, ładną konstrukcję gry i niewiarygodną dynamikę, którą niewielu będzie mogło wytrzymać Proponuję zapoznać się z grą dogłębniej!

Co będzie się działo?

Idea gry jest bardzo prosta. Kierujemy samochodem, który mknie po kilkopasmowej drodze, która gdzie niegdzie zakręca, itp. Rozpędzić się czy zahamować nie będziemy mogli, a połowa pasów jest zawsze czymś zajęta, na przykład zagrodzeniami, albo innymi samochodami . Naszym zadaniem jest przejechać jak najdalej i zebrać jak największą ilość monetek. Jeśli zdarzy nam się wypadek, to albo zaczynać będziemy z miejsca zderzania, co będzie nas kosztować 10 złotych monet, albo zaczynamy od nowa. Monety, jak już wcześniej wspomniałem, można nazbierać po drodze, a także za wejście do gry każdego dnia. Tak więc można nagromadzić ich dość sporo. Za monety będzie można też kupić inne samochody, których jest tu sporo.

Jak to wygląda?

Gra wygląda genialnie! Grafika wokselowa, ostre obrazy i świetna animacja, a także ogromna ilość przeszkód i dobrze obmyślone trasy. Wszystko to pozwoli rozkoszować się każdym wyścigiem, co więcej, nie ma opcji, żeby gra znudziła się wizualnie.

Co jeszcze?

Ważną cechą gry i ogólnie fajną rzeczą jest multiplayer, co pozwoli grać w sieci ze znajomymi, albo przypadkowymi graczami. Uwierzcie, taka gra jest bardzo interesująca i wciągająca.

Cechy gry:

— łatwe sterowanie

— jest tryb uli playera

— dwa stopnie trudności

— świetna grafika

— genialny soundtrack

— wszelkie możliwe osiągnięcia i ranking liderów

— grę można zasejwować w chmurze

— w najnowszych aktualizacjach pojawi się joystick i android — TV

Wady gry:

— mikropłatności, ale można je łatwo ominąć

— reklamy

Podsumowanie: gra Lane Racer najprawdopodobniej będzie bardzo popularna, tak więc spieszcie się, ściągajcie już dziś, żeby nie być niemodnymi, co więcej gra cały czas się rozwija i już jutro będzie jeszcze lepsza!


Reklama

Pobierz Lane Racer 1.0.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
★ Game difficulty improvements
★ Easy mode even more easier
★ Resolved several reported bugs by our players
Thank you for your awesome feedback.
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (21)
Data umieszczenia 2016-02-03 12:45
rozmiar 23.73 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Bkav → Android.adware.ncc.85F8

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-02-03 14:48:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
3.88★ 77.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/06 08:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |