Stupid Zombies 3 - Dying Light
4.9 (10)

Stupid Zombies 3 - Dying Light

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Stupid Zombie — Dying Light to projekt, który trafił do nas dzięki ewolucji dwóch pierwszych części , które również możecie ściągnąć na androida, ale komu będą one teraz potrzebne? Prawdą jest, że każda z poprzednich części osiągnęła prawie 50 milionów pobrań, tak więc nic dziwnego, że powstała trzecia. Co więcej, nowa wersja jest jeszcze trochę lepsza, więc spodziewamy się równie dobrych wyników.

Co się zmieniło?

Szczerze mówiąc zmiany w wyglądzie nie zauważyłem. Tak jak wcześnie jest to platformówka z uproszczona grafiką, z jednej strony jest do „szacunek” oddany poprzednim seriom, ale z drugiej można było choć cokolwiek zmienić, bo dziś programiści sa bardzo wymagający jeśli chodzi o grafikę. Tak czy siak, czas porozmawiać o gameplay’u, który tak właściwie też nie bardzo się zmienił...

Tak jak we wcześniejszych częściach, znajdziemy się w pewnej lokalizacji wypełnionej zombie, których trzeba będzie rozstrzelać. Naboje mogą się skończyć, więc radzę nie strzelać bezmyślnie na wszystkie strony, trzeba dokładnie celować i myśleć, gdzie nabój może uderzyć rykoszetem. Tak właściwie to jedyną kwestią, która wprowadza do gry zróżnicowanie, to właśnie możliwość rykoszetu, tak jak w wielu innych projektach. Tak czy siak, jednym nabojem można zabić ogromna ilość potworów, wszystko jest więc w waszych rękach, a przecież gra zapowiada się interesując, nieprawdaż?

Dużo zmian?

Obiektywnie — trudno powiedzieć, co zmieniło się w grze Stupid Zombies 3 — Dying Light w porównaniu z poprzednią częścią. Warto podkreślić, że będziemy mieli tylko cztery rodzaje broni, a nie trzy, tak jak w ostatniej części, a także trochę więcej etapów, w tym momencie około 130, ale programiści obiecali stworzyć ich jeszcze więcej w kolejnych aktualizacjach. Jest również możliwość grania ze znajomymi i sejwowania gry w „chmurze” (ktoś w ogóle z tego korzysta?)

Podsumowanie: nie mogę powiedzieć, że gra Stupid Zombie 3 — Dying Light jest dużo lepsza, ale gorsza też nie jest. W grze z pewnością napotkacie reklamy i mikropłatności, z których nie trzeba korzystać, ale dzięki nim możecie otrzymać nową broń i sporo nowych poziomów. Tak więc decyzja należy do was ;)


Reklama

Pobierz Stupid Zombies 3 - Dying Light 2.12 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
• Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 2.12 (38)
Data umieszczenia 2020-12-29 11:18
rozmiar 30.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje GameResort na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
4.94★ 98.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/06 09:46
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |