Tajny order 2
4.2 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tajny Order to kolejna pierwszej części gry o tej samej nazwie stworzonej przez programistę Artifex Mundi, który zdecydował się kontynuować swoja epopeję. W drugiej części spotka nas jeszcze więcej przygód, zmienimy się w podróżnika w czasie i człowieka, który będzie walczył z siłami zła, które niepokoją ojca głównej bohaterki. Nie jestem przekonany, że komuś będzie się chciało zagłębiać w detale konfliktu między Orderem Gryfinów i jakąś tam tajną piątką, jednak, na sam gameplay zwrócić uwagę warto. I właśnie teraz to zrobimy!

Jeśli znacie już inne gry tego programisty, to wiecie, że głównym nacisk kładzie on na konstrukcję gry. Gameplay opiera się na poszukiwaniu przedmiotów, łamigłówkach i mini-grach , których w tym projekcie będzie sporo. Oprócz tego czekają na nas różni interesujący bohaterowie, ogromna ilość artefaktów i dość ciekawa fabuła, która nie jest jakoś bardzo oryginalna, ale ogólnie tworzy fajną atmosferę.

Jeśli chodzi o design gry, to jak zwykle jest on na poziomie. Lokalizacji jest dużo, są ładne i różnorodne, mają też wiele detalów, ja bym nawet powiedział, że są epickie, przynajmniej niektóre. Programiści dobrze się spisali i świetnie dopracowali wnętrza domów, dworków i pozostałych miejsc. Nawet jeśli znajdziecie się w XVII wieku to tak czy siak wszystko będzie ładne i interesujące.

Cechy gry:

- 15 ogromnych lokalizacji

- ponad 200 przedmiotów

- 30 mini-gier

- 25 osiągnięć

-świetny design

Wady:

- pełna wersja gry jest płatna

Podsumowanie: gra Tajny Order 2 to fajna gra przygodowa, którą musicie ściągnąć, jeśli graliście już w pierwszą część, a jeśli nie graliście w pierwszą, to radzę spróbować. Oczywiście denerwujące jest to, że bezpłatnie można grać jedynie w próbna wersję, a za pełną trzeba będzie zapłaci dolara.


Reklama

Pobierz Tajny order 2 1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.2 (2007)
Data umieszczenia 2018-03-22 00:59
rozmiar 48.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.15★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/07 08:55
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |