Adventure Cube
3.5 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Adventure Cube stworzona według klasycznej metody przez Ketchapp — bez opisu, łatwy do zrozumienia gameplay, który zmusi cię do spędzenia długich godzin próbując pójść nieco dalej. Dlaczego tak długo? Ponieważ gameplay jest wciągający i nie pozwala oderwać się od gry. Niemniej jednak, proponuję przeanalizować grę nieco dogłębniej!

Jak można się domyślić z tytułu, gra opowiada o podróżującym sześcianie, który będziecie toczyć z miejsca na miejsce. W odróżnieniu od poprzednich gier, tutaj sterować będziecie bezpośrednio sześcianem, a nie przeszkodami . W tej grze przeszkody żyją bowiem swoim własnym życiem, a ich głównym celem jest przeszkadzanie wam w przejściu etapu. Są dwa rodzaje przeszkód — miejsca, gdzie kolce wychodzą z ziemi i gdzie będą one spadać z góry. Pojawiają się one z określoną częstotliwością, więc jeśli nie będzie można ich ominąć, to spróbujcie przeskoczyć przez nie. Ale jest jeszcze inny problem, który zmusi was do szybszego myślenia i wybierania najkrótszej drogi. Mam na myśli lokalizację, która podążając za wami ulega zniszczeniu, więc jeśli będziecie się ociągać, to wylądujecie w przepaści! Jednak te najtrudniejsze momenty, to łącznie nie tak długi odcinek. Najczęściej jest możliwość obejścia ich, ale będzie to wymagało więcej czasu. Jednak i w tym i w tym przypadku znajdziecie nie na mecie. Sterownie sześcianem jest dość proste, jak zwykle wystarczy jedno dotknięcie. Czasem można się nawet zatrzymać. Tak, czasem może sobie na to pozwolić;)
Również na lokalizacjach rozrzucone są małe złote kostki, które leżą w najbardziej niedostępnych miejscach. A jeśli zbierzesz ich wystarczająco dużo, to jak to zwykle bywa, będziesz miał możliwość odblokowania nowych postaci.

Design.
Jak zwykle, z jednej strony jest bardzo prosty, ze skłonność do minimalizmu, a z drugiej ładny , a w tym przypadku nawet jaskrawy i soczysty. Gra wykonana jest w formacie 2D. Ma świetną animację i wiele innych ciekawych rozwiązań, z którymi programiści nie poskąpili.

Podsumowanie: Adventure Cube to kolejny majstersztyk programistów z Ketchapp. Gra spodoba się wszystkim ich dotychczasowym fanom oraz wszystkim miłośnikom na pierwszy rzut oka prostych gier zręcznościowych. Warto również zauważyć, że gra posiada niewielkie i nieobowiązkowe mikropłatności. Są również reklamy, które można wyłączyć za pomocą mikropłatności właśnie.


Reklama

Pobierz Adventure Cube 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2016-02-05 10:58
rozmiar 27.97 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-02-05 13:00:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.5★ 70%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/08 09:56
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |