Glob Trotters: Endless Runner
5 (4)

Glob Trotters: Endless Runner

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Glob Trotters: Endless Runner, to gra arkadowa, a jeśli mówić nowoczesnym językiem - runner na androida, który okazał się być bardzo fajnym i przyjemnym przy głębszej „znajomości”. Tak więc, jeśli czegoś takiego wam brakowało, to obowiązkowo zainteresujcie się tą grą. Co więcej, można to zrobić całkowicie bezpłatnie.

Główny bohater gry, to miły ufok, przypominający trochę pozytywnego żelka. Nie pomyślcie, że wylądował on na waszej planecie, aby ją opanować, czy coś takiego. Ufok jest pokojowo nastawiony i musi chronić swoją planetę przed innymi przybyszami, a my będziemy mu w ty pomagać! Na czym dokładnie będzie polegała obrona przed innymi przybyszami nie do końca zrozumiałem, ale nie ma to większego znaczenia. Gameplay jest bardzo prosty, ja bym nawet powiedział, że za prosty. Nasz bohater będzie samodzielnie biegać wokół planety (planeta jest dość mała) i zbierać niebieskie i zielone substancje, przypominające krople. Główny problemem jest to, że pomarańczowe krople możemy zbierać, kiedy nasz bohater jest pomarańczowego koloru; niebieskie, kiedy jest niebieski. Żeby zmienić kolor ufoka trzeba po prostu kliknąć na ekran, tak więc na początku wszystko będzie dość łatwe, ale im dalej, tym szybciej będą zmieniać się kolory kropel. Musicie więc być uważni i starać się przeżyć jak najdłużej. Na środku planety znajduje się licznik, który liczy ilość zebranych substancji. Jeśli zbierzecie wystarczająca ilość będziecie mogli odblokować kolejne postaci. Niestety, to wszystko czym gameplay może was zaskoczyć. Tak więc, nie patrząc na przyjemna grafikę, pozytyw i fajna animację gra może bardzo szybko się znudzić.

Cechy gry:

- bardzo łatwy gameplay i sterowanie jednym dotykiem

- trenujcie swój refleks i wytrzymałość

- sporo kolorowych i pozytywnych postaci

- niekończący się gameplay, jednak bez urozmaiceń

- ranking liderów, dacie radę tam się znaleźć?

Wady gry:

- niewielkie mikropłatności i trochę reklam

- zbyt łatwy gameplay

Podsumowanie: jeśli łatwośc i rutyna nie są dla was problemem, to gra Glob Trotters: Endless Runner świetnie sprawdzi się w roli time-killera. Jeśli jednak wolicie coś bardziej urozmaiconego, to proponuję poszukać innych gier.


Reklama

Pobierz Glob Trotters: Endless Runner 2.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- 10 new Trotters are globbing their way into Glob Trotters! Some are in the claw machine, but others will need a little skill to unlock. Find a Fox, Sushi, and even a mysterious horned beast...
- We hear your requests! A pause button has been added for your convenience
- Claw machine now costs less coins to play. Go wild!
Bug fixes:
- Fixed a bug in screenshots where the character sometimes didn't appear
- Fixed a few achievement conditions
- Game optimized for smoother performance
informacje ogólne
wersja 2.0 (2003)
Data umieszczenia 2016-03-11 03:35
rozmiar 40.08 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/10 08:51
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |