Racing in Quard
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Racing in Quad to najzwyklejsze wyścigi. Usiądziecie za kierownicę quada i znajdziecie się na drodze wypełnionej samochodami. Na ile wasz środek transportu pasuje na takie warunki — przekonacie się sami, choć według mnie jest on bardziej odpowiedni na inne trasy, ale dlaczego by nie spróbować rozerwać się i w ten sposób, tak dla urozmaicenia?

Powrót w przeszłość.

Dany gatunek gier przekwita, ale to nie przeszkadza mu wciąż się rozwijać. Jednak o tej grze nie możemy tego powiedzieć. Bo jeśli chodzi o gameplay, grafikę, fizykę i ogólnie całość gry, to przypomina to projekty sprzed kilku lat. Z pewnością miłośników nowoczesnych, ładnych i realistycznych gier to odstraszy, ale jeśli na przykład macie stary i słaby telefon, to ta gra pozwoli wam poczuć się, jak właściciel TOP-owego smartphona, ale tak z 5 lat temu.

Trochę na temat rozgrywki.

Wyścigi będą przebiegać na drogach publicznych. Dlatego też przygotujcie się na to, że czeka was ruch uliczny, który jest tu dość prymitywny. Są dwa warianty — albo samochody będą poruszać się w jedną stronę, albo (jeśli chcecie żeby było trudniej) możecie zorganizować też ruch wsteczny. Ale z umiejętnościami waszego przeciwnika nie na się nic zrobić, a prowadzić on w ogóle nie umie, tak więc jeśli nie uda wam się go wyprzedzić, to musi to znaczyć, że po prostu zasnęliście, ale to wcale nie znaczy, że w ten sposób zbliżycie się do przegranej. Oprócz tego, będziecie mieli do dyspozycji rakiety, którymi wyczyścicie swoją drogę unicestwiając przeszkadzające wam samochody. Po drodze nie znajdziecie żadnych monet, ale możecie zebrać błyskawicę. Jeśli zbierzecie trzy błyskawice, to będziecie poruszać się na przyspieszeniu, a wszystkie samochody, które staną na waszej drodze zostaną odrzucone na boki. Programiści nie zapomnieli także o tlenku diazotu, który w potrzebie doda wam prędkości.

Wady gry, to na pewno słaba grafika i nie najwygodniejsze sterowanie. Ale biorąc pod uwagę minimalne wymagania systemowe jakich wymaga gra, to można to wybaczyć!

Podsumowanie: gra Racing In Quad to dośc prymitywne wyścigi ,jak na nowoczesne miary. Ale świetnie sprawdzi się na słabych urządzeniach.


Reklama

Pobierz Racing in Quard 1.0.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
bug fix
informacje ogólne
wersja 1.0.1 (2)
Data umieszczenia 2017-02-22 09:15
rozmiar 35.93 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(3)
1.06★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/11 09:43
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |