Gun Master 3: Zombie Slayer
4.2 (14)

Gun Master 3: Zombie Slayer

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Gun Master 3: Zombie Slayer to przede wszystkim shooter, teraz nie ma nawet co wspominać o strzelnicach, których wszystkim się już przejadły, nadszedł bowiem czas na niezależne poruszanie się po lokalizacjach (choć dość ograniczonych). Twórcy gier — Craneballs, których możecie kojarzyć z takich projektów jak Overkill i dwóch pierwszych części tej właśnie gry. Warto zauważyć, że ostatnie dwie części były dobrymi przedstawicielami wspomnianego gatunku — strzelanek i zaliczane były do symulatorów. Trzecia część natomiast to ani nie symulator, ani nie strzelnica. To shooter — action, co jest dość spory krokiem do przodu w rozwoju projektu.

Gameplay jest dość prosty. Można go podzielić na dwie główne części — szkolenia i prawdziwe starcia. Na treningach będziecie strzelać do tarcz, które będą się pojawiać w różnych miejscach. To świetny sposób, żeby wyćwiczyć swoją celność i przyzwyczaić się do sterowania. Podczas prawdziwych zadań będziecie walczyć z zombie. Na szczęście, nie są oni ani mądrzy i szybcy, tak więc bez większego problemu pozbędziecie się ich używając swojej broni. Liczba zombie nie jest ograniczona, tak samo ilość amunicji, ale trzeba pamiętać o doładowywaniu broni. Głównym i jedynym celem na każdej lokalizacji jest zabicie odpowiedniej ilości zombie, dlatego nie powinniście stać i czekać, aż zombie sami do was przyjdą — przemieszczaj się po lokalizacji, a na pewno szybko ich znajdziesz. Za każdą misję zakończoną powodzeniem dostajecie pieniądze, za które możecie kupić nową broń lub zmodernizować tą, którą już posiadacie.

Cechy gry:

  • duży wybór prawdziwej wojskowej i policyjnej broni
  • 30 rodzajów broni palnej
  • każda broń posiada 9 parametrów, które można ulepszać
  • pomalujcie swoją broń dzięki czemu będzie wyjątkowa
  • dwa tryby gry
  • dwie obszerne lokalizacje
  • krwawe starcia
  • turnieje i nagrody każdego dnia


Wady gry:
Jeśli chodzi o wady, to tutaj ciężko tak naprawę jest coś powiedzieć
.. Z jednej strony, programiści zrezygnowali z tych nieszczęsnych strzelnic, jednak z drugiej, nie ma wyraźnej poprawy grafiki i fizyki. To samo dotyczy przeciwników — wszyscy wyglądają tak samo. Co więcej — mikropłatności, tak jak we wcześniejszych seriach gry, tak i w tej jest są dość solidne i raczej nie można ich obejść.

Podsumowanie: gra Gun Master 3: Zombie Slayer na pewno nie jest najlepszym przedstawicielem shooterów, ale to, co najbardziej satysfakcjonuje to to, że wida
ć, że programiści się rozwijają, ciekawe więc, co czeka nas w czwartej części ;)


Reklama

Pobierz Gun Master 3: Zombie Slayer 1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Customizable control scheme
- Minor bugfixes
- Fixed missing textures
informacje ogólne
wersja 1.0 (26)
Data umieszczenia 2016-02-09 09:54
rozmiar 73.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-02-09 11:57:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Craneballs na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(14)
4.19★ 83.87%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/12 08:50
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |