Doodle God: 8-bit
3.2 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Doodle God: 8-bit Mania Blitz to z jednej strony łamigłówka, a drugiej typowy sandbox. I nawet programiści nie zaprzeczają, że odegracie tu waszej ogromną rol. Każdy kto zdecyduje się ściągnąć tę grę bierze na siebie ogromną odpowiedzialność. A to ze względu na to, że pracować będziemy jako bóg w tym małym świecie, który został stworzony przez programistów z JoyBits Co. Ltd. Ale po kolei.

Co gra sobą reprezentuje?

Dla tych którzy nie wiedzą co ich czeka — czeka ich tworzenie świata. Co prawda w trochę uproszczony sposób, ale to nie ważne. Na samym początku będą istniały tylko cztery żywioły, które mogą tworzyć gołe i pozbawione życia pejzaże. A potem za pomocą łączenia wszystkich żywiołów będziecie tworzyć nowe elementy, a łącząc te elementy będziecie formować kolejne. W ten sposób świat będzie się rozwijał. Na końcu będziecie musieli dobrnąć do nowoczesności ze wszystkimi jej trudnościami i technologiami. A to bardzo długi proces, uwierzcie.

Coś nowego?

Niejeden z was mógł się ucieszyć myśląc, że w grze pojawi się coś nowego, ale tak naprawdę nowości nie ma. Elementy te same, główne idea i droga również. Pojawiły się zabawne komentarze, które będą zrozumiałe i odpowiednie tylko dla dorosłych, ale to wszystko.

Ale czy chociaż coś się zmieniło?

Tak, zmieniło się, choć niewiele, to jednak warto zwrócić na to uwagę. Wszystkie podobne projekty tych programistów były płatne, a jeśli udało się znaleźć wersje bezpłatną, to była ona bardzo okrojona. Ta gra jest całkowicie bezpłatna, co pokazało nam cel programistów. Oczywiście nie obyło się bez reklam, których jest tu bardzo bardzo dużo, aż do takiego stopnia, że nie będziecie mogli ich dłużej znieść. Mikropłatności —oczywiście, że tak. Na szczęście można się bez nich obejść, nie ma tu żadnej konkurencji, ale każde działanie wymaga od nas energii, która odnawia się bardzo powoli. Tak więc, aby zrobić cokolwiek nie płacąc będziemy musieli czekać. Podsumowując, ciężko powiedzieć, że gra daje jakąkolwiek satysfakcję, ponieważ przeobraziła się ona raczej w projekt czekania i oglądania reklam w przerwach od czekania, co bez dwóch zdań jest denerwujące.

Podsumowanie: jeśli seria gry Doodle God was wciąga i jesteście bardzo cierpliwi, to gra Doodle God: 8 — bit Mania Blitz się wam spodoba. Ale jeśli nie macie ochoty bez sensu stracić czas, to lepiej kupcie pełna wersję, tak będzie prościej.


Reklama

Pobierz Doodle God: 8-bit 1.0.14 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
New and updated!
informacje ogólne
wersja 1.0.14 (10341014)
Data umieszczenia 2022-01-09 10:20
rozmiar 64.61 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.21★ 64.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/16 08:35
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |