GTA: Liberty City Stories
4.1 (398)

GTA: Liberty City Stories

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra GTA: Liberty City Stories jest znana wiele miłośnikom tej serii, ale to właśnie tej projekt był najgęściej wybierany na PSP i to on stał podstawą dla sławnej GTA III, która była pierwszą grą 3D. Ogólnie to można bardzo dużo opowiadać o tej grze, ale wy i tak już wszystko znacie, nieprawdaż?

Bez dwóch zdań, ta gra nie jest nowa. Można było na niej gra jeszcze na konsoli PS 2… Od czego momentu minęło dużo czasu i powstały kolejne części konsoli i kolejne części GTA. Ale część Liberty City Stories została w sercach wielu graczy, a tera będziemy mieli możliwość pograć w nią na androidzie. Nawet jeśli minęło dużo czasu, a właściwie to 10 lat!

Obiektywnie, to nie pierwsza gra GTA na androida. Z gier tego typu ona wyszła praktycznie jako ostatnia, ponieważ Vice City, San Andreas, GTA III, a nawet Chinatown Wars pojawiły się wcześniej. Oczywiście, 4 i 5 część jest jak na razie dla androida zbyt obszerna, ale kto wie , co będzie za kolejne 10 lat? Co ciekawe, portowaniem gry zajmował się Rockstar, a a on spore doświadczenie, tak więc nie będzie to niespodzianką, jeśli właśnie ta gra będzie najbardziej wygodną i adekwatną w nowy formacie.

Co się zmieniło?

- tekstury i postaci zostały ulepszone zgodnie z wysokim możliwościom i mobilnymi platformami

- cienie i oświetlenie tez zostało podrasowane

- powiększona odległość zarysów

- sterowanie całkowicie dopasowali do dotyku

-jeśli macie Rockstar Social Club, to możecie sejwować i kontynuować na innej platformie

- można grać z joystickem

Co się nie spodobało?

Na początek, wątpliwy moment. Wszystkie misje tez zostały trochę dopracowane, ale fabuła się nie zmieniła. Misje są znacząco krótsze, co jednej strony pozwala grać szybciej (co jest dobra dla androida), ale z drugiej, przez to, że misje są krótsze, są też znacznie łatwiejsze, a nie wszystkim się to spodoba. Druga bardzo aktualna kwestia, to to, że gra dostępna jest jedynie w płatnej wersji, tak więc jeśli chcecie ją na swoim urządzeniu musicie przygotować 4 dolary (i to już ze zniżką 40 %, która jak na razie jest aktualna, ale wkrótce się skończy).

Podsumowanie: przeklinać i zachwycać się tę częścią GTA można bez końca. Ale tak , czy siak niczego to nie zmieni, gra GTA: Liberty City Stories na androida, to nieodłączna część kultu, który wytworzył się wokół tej gry. Tak więc Fano pozostaje tylko lajkować!


Reklama

GTA: Liberty City Stories dla Celkon Campus A125

Ocena:

(398)
4.08★ 81.61%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/17 08:03
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |