Secrets: Eclipse
3.5 (13)

Secrets: Eclipse

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Secrets: Eclipse to quest z elementami gry przygodowej, albo na odwrót. Ogólnie to typowy zestaw zgubionych przedmiotów, które trzeba odnaleźć , to również łamigłówki, które trzeba rozwiązać. A wszystko to z nalotem prostej fabuły i innych wydarzeń. Takich questów programiści stworzyli już sporo, tak więc może je wszystkie porównać. Czym ten właśnie Quest różni się od pozostałych?

Pierwsze i najważniejsze, co możecie zaobserwować, to to, że gra jest płatna, a przy dzisiejszym kursie, opłata jest dość wysoka -5 dolarów, co zdyskwalifikuje grę dla wielu. Jest bowiem pełno podobnych projektów, które są bezpłatne- nawet tych samych programistów. Kolejna rzeczą jaka zaobserwujecie, jeśli zdecydujecie się oddać swoje ciężko zarobione pieniądze, to to, że gra jest naprawdę ładna.

Gra przeniesie was daleko w Tajlandię. Pewnie w tym momencie przypomniał wam się film „Bachelor Party”, ale tutaj wszystko będzie dużo poważniejsze. Waszego przyjaciela Pitera porwie Demon Ciena. I właśnie za tym demonem będzie musieli podążać , szukając podpowiedzi w pustynnym mieście. Będziemy musieli zniszczyć organizację, która zajmuje się szukaniem religijnych ofiar i uratować swojego przyjaciela. Po drodze będziemy musieli zniszczyć wszelkie zło i uratować świat.

Gameplay-standardowy. Czeka nas spora ilość różnych lokalizacji, na których znajdują się przedmioty, które trzeba znaleźć i zabrać ze sobą. Są łamigłówki i inne fabularne wątki, która są jak najbardziej na miejscu. Ale wszystko jest po prostu typowe. Za to design jest na 5 z plusem, gra jest naprawdę ładna. Każda lokalizacja dokładnie dopracowana i bardzo interesująca, nawet jeśli będziemy dokładnie się wszystkiemu przyglądać.

Cechy gry:

- odkryjcie tajemnicę demonicznych planów i zatrzymajcie nieczyste siły

- pełno przedmiotów, zarówno tych przydatnych, jak i tych bezużytecznych

- uratujcie swojego przyjaciela i człowieczeństwo

- odblokujcie bonusowy etap i kontynuujcie swoja podróż

- łatwe i zrozumiałe sterowanie

- żadnych dodatkowych kosztów

Wady gry:

- gra płatna, próbnej wersji nie ma nie najprawdopodobniej nie będzie

Podsumowanie: Secret: Eclipse to fajny quest, ale będzie odpowiedni tylko dla tych, którzy są gotowi zapłacić jedynie za ładne obrazki. Gra nie może bowiem pochwic się interesująca zawartością, bo jest po prostu powtórzeniem tego, co niejednokrotnie już widzieliśmy.


Reklama

Secrets: Eclipse dla Celkon Campus A125

Ocena:

(13)
3.51★ 70.29%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/19 10:46
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |