Sandstorm Pirate Wars
3.3 (10)

Sandstorm Pirate Wars

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Sandstorm Pirate Wars, to przede wszystkim przygody, które przeniosą nas w świat po apokalipsie, gdzie z jednej strony zobaczymy najdziwniejsze technologie, a z drugiej zobaczymy, że świat znajduje się na skraju, a ludzie, pozbawieni nadziei na coś nowego, starają się korzystać z tego, co zostało. Bez dwóch zdań, w takim świecie znajdą się również rozbójnicy (w tym przypadku będą to pustynni piraci). Ogólnie gra wywarła na mnie dwojakie wrażenie.

Propozycja gameplaya.

Od razu trzeba zaznaczyć, że w grze jest fabuła, której nie ma sensu opisywać – ona generuje się automatycznie, w zależności od waszych działań. Tak więc każdy grać będzie miał swój własny los i drogę. Obiektywnie, to świetny pomysł. Tylko większą część gry będziemy po prostu strzelać w piratów lecących bok nas i próbujących zabić nas… Uwierzcie, że ciężko nazwać to zajęcie wciągającym. Szczególnie, jeśli gramy już jakiś czas.

Niczego nie przypomina?

A teraz czas chwilę się zastanowić. Pustynia, pościg, strzelanie, najróżniejsze urządzenia, piraci, świat z postapokalipsy… Tak, to przecież film Mad Max: Fury Road! Różnica w tym, że film miał silną podstawę w postaci fabuły i znanych bohaterów, których w grze nie ma. W filmie wszyscy korzystali z samochodów, a tutaj kierujemy latającymi obiektami, które przypominają statki kosmiczne, tylko latają one zaledwie parę metrów nad ziemią, ale nawet w tym przypadku miałem deja vu. Może ktoś z was pamięta grę FTL? Tak, te statki są praktycznie identyczne do tych z gry FTL… Możliwe, że tak silne podobieństwo to albo przypadek, albo po prostu wytwór mojej bujnej wyobraźni . Możliwe również, że programiści zrobili to specjalnie, bo po prostu nie chcieli się przemęczać zbędą pracą. Ale to wszystko nie jest tak ważne. Ważne jest to, że gra wygląda harmonicznie i ogólnie spodobało mi się to, co mi zaproponowali. Jeśli nie znacie ani poprzedniej gry, ani filmu, to już w ogóle nie macie się czym martwić. A jeśli znacie, to ta gra będzie dobrym uzupełnieniem zarówno filmu, jak i gry, i nie wzbudzi wrażenia plagiatu.

Cechy gry:

- tryb kampanii i fabuła, która generuje się automatycznie ze względu an wasze działania

- możliwość walki z innymi graczami online

- ulepszajcie swój statek

- ponad 100 wariantów broni

- dużo przestrzeni do odkrycia, nie wiadomo co was tam czeka

Wady gry:

- Ubisoft na androida nie może obejść się bez mikropłatności, tak więc jest ich tu sporo

- można było lepiej dopracować grafikę

Podsumowanie: gra Sandstorm Pirate Wars na początku może się wam wydac bardzo interesująca, wydaje mi się nawet, że na pewno wam się spodoba. Ale jeśli będziecie w nią grac dłużej, to z pewnością znudzą wam się jednakowe starcia, pozbawione jakichś urozmaiceń. Brak jest również balansu w grze w sieci, ponieważ został on zniszczony przez mikropłatności.


Reklama

Pobierz Sandstorm Pirate Wars 1.19.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
We regularly bring you updates and new features to improve your experience. Have fun!
informacje ogólne
wersja 1.19.2 (91)
Data umieszczenia 2016-12-16 10:40
rozmiar 26.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Zillya → Trojan.Injector.Win32.216414

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-12-16 12:54:17
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

INTERACT_ACROSS_USERS_FULL

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(10)
3.31★ 66.17%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/23 08:50
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |