tramp
4.9 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tramp to klasyka wśród platformówki, a przejawia się we wszystkim z gry i wykańczanie projektowaniu gry, która okazała się być łatwiejsze do nikąd. Co może złapać taką prostą grę? W rzeczywistości, tylko fakt, że prostota zewnętrzne ukryte pod hardcore gry, a do opanowania co najmniej 10 poziomów będą musiały starają!

Zgodnie z klasyków gatunku gra podzielona jest na poziomy, z których każdy jest stosunkowo krótki, jednak może wydawać się proste, tylko pierwsze dwa lub trzy ... różnią się od siebie poziomach określonych przeszkód i kolor ogólnego tła, które mogą być niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy i tak dalej (w zależności od poziomu trudności), ta sama ramka, która będzie wszystkie informacje, jak nasz bohater i przeszkód zawsze będzie czarne, niesamowite oszczędności!
Celem gry jest bardzo prosta - aby dostać się do drzwi na końcu poziomu, więc tylko nie będzie to bardzo trudne, każde spotkanie z przeszkodą przejście do początku poziomu. Szereg przeszkód będzie, na początku będzie to zwykłe skoki są wystarczające, by skakać, a następnie szybko ruchome platformy, skoki przenośników, i tak dalej. Z każdym poziomie liczba przeszkód będą się zwiększać, więc przechodzić będzie trudniej.
Rama, który jest czarny, jest wyłącznie w celach informacyjnych, będzie odliczać czas, który spędzają na przejście każdego poziomu, nie będzie przycisk, klikając na których można umieścić pauzę w prawym górnym rogu ekranu zostanie oznaczenie poziomu, na którym jesteś, a w środku byłoby to odpowiadają, że gdyby szydząc, że całkowita ilość razy, że zostało to już zrobione. Nie zdziw się, jeśli liczba trzycyfrowa będzie ...
Warto również zauważyć, że chcą zanurzyć się w grze ma aż dziesięć poziomów trudności, pączek ktoś będzie łatwe, nawet na ziemi, jakby ktoś i być w stanie pokonać grę na najniższym poziomie trudności, nie jest pewne, że ten czarodziej te cierpienia;)

Rezultat: Tramp gra jest klasycznym przedstawicielem platformówka Hardcore, ma bardzo prostą konstrukcję i zarządzania, ale jest to pierwsza gra deweloper, więc nie widzę żadnego powodu, aby zarzucić wiele. Nawiasem mówiąc Donat w grze.


Reklama

Pobierz tramp 1.0.4 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (1000004)
Data umieszczenia 2016-02-19 13:08
rozmiar 12.21 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-02-19 15:18:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.87★ 97.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/24 08:06
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |