Splash Cars
4.8 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Splash Cars to oczywiście gra zręcznościowa, ale bardziej precyzyjnie można ją nazwać „kolorowanką”, ponieważ głównym zadaniem gracza będzie malowanie szarego i bezpłciowego miasta, w którym się znajduje. Ponadto "kolorwać" będziemy nie w sensie przenośnym. Tak więc, jeśli kiedykolwiek marzyłeś, żeby zamiast pędzla czy ołówka użyć samochodu— to nie wahaj się dłużej, bo teraz masz taką szansę!

Programistom wyobraźni można zdecydowanie pozazdrościć, bo sposób w jaki będziemy malowć otaczający nas świat jest bardzo oryginalny. Ja bym pomalował koła samochodu i zatrudnił profesjonalnego dryftera, żeby namalował ładne wzory, ale w tej grze za farby posłużą nam spaliny i pył. W każdym razie, nie będziemy musieli zajomać się odróżnianiem tego wszystkiego. Wystarczy jeździć, a świat będzie malować się sam tak jak powinien. Na szczęście, gamplay okazał się być o wiele bardziej interesujący, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Każde miejsce, w którym się znajdziemy, to mały kawałek dzielnicy, gdzie znajduje się kilka prywatnych domów i dróg. Na drogach jeżdżą najróżnniejsze pojazdy, a trawniki przed domami pokryte są drzewami, słupami i śmietnikami. Waszym zadaniem jest pomalować jak największy procent terytorium. Procenty można sparwdzić za pomocą wskaźnika w prawym górnym rogu. Ale nie obedzie się oczywiście bez utudnień, na przykład, każdy wypadek z czymś innym niż smietnik spowoduje szkody, które będą miały swoje odzwiercielenie na wskaźniku w lewym górnym rogu. Jeśli szkód będzie sporo - przegracie, a samochód będzie gorzej jaździć, co spowoduje wiele niedogodności. Ponadto, na terytorium, które będziecie kolorwać znajduje się policja, której nie podoba się to, co robicie. I kiedy was dostrzeże rozpocznie pościg za wami, co powoduje wiele szkód i zbija z pantałyku. I największy problem — mamy ograniczoną ilość paliwa, które może bardzo szybko się skończyć, jeśli nie będziecie zbierać kanistrów porozrzucanych na terytorium poziomu. Oprócz kanistrów z benzyną trzeba zbierać monety, za które następnie bedzie mozna kupić nowe samochody.

Cechy gry:

  • oryginalny pomysł
  • piękna grafika
  • wielu różnych dzielnic
  • ciekawe bonusy
  • szeroki wybór samochodów
  • bardzo pozytywny gameplay


Wady gry:

  • mikropłatności
  • reklamy


Podsumowanie: Splash Cars to świetny sposób spędzenia wolnego czasu przed ekranem waszego android, bo gra jest na solidną 5! Jeśli chodzi o reklamy i mikropatności to nie będą one aż tak problematyczne.


Reklama

Pobierz Splash Cars 1.7 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
1.7 version is out!
Major update and fix for everything from the past (controls, crashes etc)
- Email support is here in Options tab
- Wider screen support
- Daily bonus reviewed
And more

Happy race-painting!
informacje ogólne
wersja 1.7 (59)
Data umieszczenia 2022-03-14 14:46
rozmiar 81.2 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.78★ 95.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/25 09:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |