Protect The Planet
4.7 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Co sobą reprezentuje projekt Ketchapp wszyscy świetnie wiemy, tak więc nawet w kosmosie nie wiele się zmieni, a dowodem na to jest gra Protect The Planet właśnie tych programistów. Jak zwykle proponują nam oni dość łatwy do zrozumienia gameplay i niewielkie szanse osiągnięcia dużego sukcesu, ponieważ gra jest naprawdę trudna.

Nie trudno się domyślić, że ochrona planety to bardzo skomplikowana sprawa, ale tu wszystko jest dość prosta. W centrum pola gry umiejscowiona będzie planeta, która będzie stale atakowana przez asteroidy. Życia na planecie jak na razie nie ma, więc nie liczcie na to, że pojawią się rakiety, które rozniosą asteroidy i tym podobne technologiczne urozmaicenia. Planeta posiada jednak swoją satelitę, która chroni przed uderzeniami. Nazwijmy ją księżycem. Księżycem można sterować obracając go wokół orbity planety z różną prędkością i odbijać w ten sposób asteroidy. Jak zwykle, sterowanie na początku jest bardzo proste. Księżyc obraca się z normalną prędkością w jednym kierunku, a jeśli dotkniecie ekranu, to zacznie obracać się w drugą stronę, z tą samą prędkością. A jeśli będziemy trzymać palec na ekranie, to prędkość wzrośnie.
Niestety, jeśli jakaś asteroida uderzy w planetę będziecie musieli zacząć grę od nowa. Programiści nie dali drugiej szansy. W lewym górnym rogu będzie wyświetlana liczba zestrzelonych asteroid, a w prawym górnym liczba zebranych monet, które tak samo jak asteroidy będą lecieć w kierunku planety. Z odłamków asteroid można uzyskać dwa rodzaje bonusów — jeden wysadza wszystko wokoło, a drugi zamraża spowolniając w ten sposób asteroidy.

Podsumowanie: gra Protect The Planet jest raczej przeciętnym przedsięwzięciem projektantów z Ketchapp, ponieważ przetrwać długo jest tu praktycznie niemożliwe. Jak zwykle, wśród zalet — zrozumiały gameplay, doskonała animacja i proste sterowanie. Ale niestety są również wady — niewielkie mikropłatności, reklamy, brak możliwości pauzy i całkowity brak ścieżki dźwiękowej.


Reklama

Pobierz Protect The Planet 0.9.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 0.9.0 (9000)
Data umieszczenia 2016-02-20 10:55
rozmiar 24.4 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-02-20 12:57:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.7★ 94%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/26 08:53
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |