Speed Golf
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Speed Golf to ten przypadek, kiedy nazwa mówi nam o całej grze. Tak więc przed nami golf, w który grać trzeba będzie bardzo szybko. Ale tym razem nasz refleks ani uwaga nie będą aż tak ważne. Co więcej, nie będziemy musieli nigdzie biegać, ale oczywiście bez trudności nie może się obejść w projektach programistów z Ketchapp. A co to za trudności — czytajcie dalej!

Gamplay.

Jak gra się w golfa, wszyscy dobrze wiedzą- trzeba trafić piłeczką w dołek. W tej grze będziemy mieli tylko jedno uderzenie, a na dodatek na przejście każdego poziomu będziemy mieli zaledwie 5 sekund. Co więcej, w prawy górnym rogu będziecie mieli znak, który pokazuje siłę i kierunek wiatru (jak w Wormsach). Tak więc uderzając w piłeczkę trzeba brać pod uwagę te czynniki. Za każdy trafne uderzenie otrzymacie 5 monetek. Możecie również zbierać dodatkowe monety, które wiszą w powietrzu. Jednak nie będzie to łatwe i będzie wymagać od was sporych umiejętności. Jeden poziom to jeden dołek. Ale jeśli nie traficie, albo czas upłynie, to znów znajdziecie się na pierwszym etapie i będziecie musieli przechodzić wszystkie lokalizacje od nowa.

Monety są tu bardzo potrzebne, ponieważ dzięki nim będziecie mogli odblokować kolejne poziomy — pustynie, inne planety i światy, w których króluje fantastyka. Każda lokalizacja spowoduje również niewielką zmianę gameplaya, ponieważ zmieni się również fizyka. Wszystko to uczyni grę bardziej interesującą. Więc radzę tego nie ignorować. Oprócz tego dodatkowe monetki można otrzymać za obejrzenie reklamy.

Design.

Tak jak pozostałe projekty Ketchapp design jest tu prosty, ale na poziomie. Wszystko stworzone jest w klasycznym formacie 2D, co troszkę ułatwia proces trafiania w dołek. Tak więc, jak to się mówi-prosto, ale ze smakiem. Co więcej, gra nie wymaga dobrego sprzętu, co dla wielu graczy będzie plusem.

Podsumowanie: gra Speed Golf to interesujący i dość przyjemny wariant, aby pograć sobie w golfa i zabić trochę czasu. Mikropłatności są, ale tylko po to by usunąć reklamę, ale dodać monet, więc ogólnie jakoś specjalnie nie przeszkadzają.


Reklama

Pobierz Speed Golf 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2016-02-24 10:39
rozmiar 22.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-02-24 12:42:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/28 08:37
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |