Lonely One: Hole-in-one
0 (4)

Lonely One: Hole-in-one

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Lonely One: Hole-in-One oferuje nam, golf w majtkach. Dlaczego? Kto wie ...
Bohater gry jest bardzo samotny, ale najwyraźniej nie cierpi z tego powodu, w każdym razie, ma on możliwość grać w golfa, co z tego, że sam. Więc ze względu na to, że jest tu sam, to nie ma żadnych przeszkód, żeby wyjść na pole w majtkach. Jednak oczywiście nie zmienia to niczego jeśli chodzi o samą grę w golfa.

Sens gry przypomina trochę ostatni projekt, programistów z Ketchapp — Speed Golf, tylko tutaj nikt nie będzie nas pospieszać. Jednak zasady są właściwie takie same.Znajdujemy się w dwuwymiarowej przestrzeni i musimy trafić jak najwięcej razy do dołka. Ale ta gra nie jest aż tak trudna. Będziemy mieli bowiem aż trzy szanse na trafienie, co więcej będzie możliwość zdobycia kolejnych prób. Na każdej lokalizacji są trzy szanse trafienia do dołka piłeczką, a jeśli nam się nie uda będziemy musieli zacząć grę od nowa. Ale, jeśli chcecie trafić piłkę do dołka nie dotykając trawy, to zyskacie jedną próbę więcej, ale jest to bardzo trudne do wykonania. Za każdy trafiony strzał otrzymacie monety. Jeśli zbierzecie ich wystarczająco dużo będziecie mogli kupić strój dla waszego bohatera. Na szczęście, te stroje spowodują, że całkowicie zmieni się otoczenie, w którym się znajdziemy. Tak więc, jest do czego dążyć! Gra posiada dobrą fizykę, czasem wieje też wiatr na niektórych dziur, są też inne bardzo ciekawe momenty.


Cechy gry:

  • ładna grafika i animacja
  • ogromna liczba różnych poziomów (ponad dwieście)
  • wciągający gameplay
  • zabawne fizyka, zrozumiałe sterowanie
  • dwadzieścia kostiumów dla naszego bohatera
  • różny design lokalizacji
  • wiele ukrytych kostiumów
  • trzydzieści osiągnięć

Wady gry:

  • niestety są mikropłatności
  • reklam też nie zabrakło

Podsumowanie: Gra Lonely One: Hole-in-one, chociaż nie przypomina symulatora to jako gra arkadowa radzi sobie doskonale, więc jeśli chcesz się trochę zabawić i sprawdzić się na polu golfowym — ściągaj a nie pożałujesz.


Reklama

Pobierz Lonely One: Hole-in-one 4.19 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 4.19 (48)
Data umieszczenia 2017-12-19 09:46
rozmiar 47.58 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/02/29 08:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |