Psebay
3.6 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Psebay to kolejny moto-trial, ogłoszony jako wyścigi, aspiruje jednak do bycia symulatorem. Projekt ten został stworzony przez Eugenia Butakova i wygląda bardzo przyzwoicie na tle innych tego typy gier. Zobaczmy, co ciekawego można znaleźć w tej grze!

Cel jest bardzo prosty — dotrzeć jak najszybciej do końca trasy, która jest rozbita na kilka etapów. W zależności od tego, jak szybko pokonacie dany odcinek — dostaniecie nagrodę w postaci jednej, dwóch, albo trzech gwiazd. Po drodze czeka was ogromna liczba przeszkód, takich jak wzniesienia, zjazdy, trampoliny, nierówności, góry, przepaście, bagna, itp. Najważniejsze — nie utknąć i nie spaść z motocyklu. Jeśli spadniecie trzeba będzie zaczynać od nowa. Taki system jest nam znany już od dawna, ale najważniejszą rzeczą w grze jest jakość, z jaką to wszystko zostało wykonane — niesamowite fizyka i unikalne krajobrazy tworzące efekt obecności, który rzadko kiedy można tak silnie poczuć, jak w tej grze!

Cechy gry:

  • świetny gameplay, wrażliwy na działanie grawitacji, która będzie się zmieniać
  • świetne efekty dźwiękowe
  • niepowtarzająca atmosfera
  • stylowy design
  • piękne krajobrazy
  • łatwe i zrozumiałe sterowanie
  • w ustawieniach można zmienić jakość grafiki i prędkość
  • niezwykłe i niezapomniane podejście w kategorii tego gatunku

Wady gry:

Pobrać Psebay na Androida można całkowicie za darmo, ale w rzeczywistości projekt nie jest bezpłatny. Jeśli chcesz osiągnąć sukces musisz ulepszać swój motocykl i tutaj właśnie pojawią się mikropłatności. Opcja są dwie — albo zapłacicie za modernizację i będziecie grać dalej, albo kupicie pełną wersję gry za nie mniej niż 1,5 dolara.

Podsumowanie: gra Psebay jest doskonałym przedstawicielem moto-gatunku na Androida, Grę może spokojnie polecić wszystkim fanom tych dwukołowych pojazdów. Monetaryzacja jest całkiem adekwatna, ale tak czy siak może być nieco denerwująca dla niektórych graczy.


Reklama

Pobierz Psebay 4.0.45 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
• Better than before. Many improvements and fixes
informacje ogólne
wersja 4.0.45 (4000045)
Data umieszczenia 2020-04-13 10:01
rozmiar 42.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.6★ 72%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/02 08:02
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |