Cursor The Virus Hunter
1.9 (4)

Cursor The Virus Hunter

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Cursor The Virus Hunter to klasyka, nostalgia i zabawa w jednym. Co więcej, tego typy gry są rzadkim gościem na androidzie. Jest to bowiem cursor! Wraz z pojawienie się dotykowych ekranów, wielu z nas zapomniało już co to takiego cursor. Ale użytkownicy komputerów na pewno cały czas pamiętają. Tak więc, gra opowie nam o starym systemie operacyjnym, wyglądający jak stary Windows, który nie może poradzić sobie z wirusami systemowymi błędami i tym podobnych.

Wiele lat temu, kiedy systemy operacyjne były zdecydowanie mniej stabilne każdy starał się wszelkimi sposobami walczyć z tymi problemami. Ale niestety walka z wirusami zajmowała bardzo dużo czasu, a każdego dnia pojawiały się nowe i nowe. Teraz wszystko funkcjonuje dużo lepiej-wirusy zdarzają się dość rzadko, a błędów systemowych nie ma prawie w ogóle. Tak więc, jeśli ktoś bardzo tęskni za dawnymi czasami, to ta gra jest właśnie da niego!

Gameplay przypomina platformówki — np. Retry. Chociażby dlatego, że tutaj także pojawiają się piksele i trzeba latać zbierając kursorem wirusy i niszcząc błędy systemowe. Sterowanie jest dość proste, ale trzeba będzie trochę potrenować utrzymywanie kursora na potrzebnej wysokości. Gra nie jest rozbita na etapy, ale nasz kursor będzie miał linię życia. życia ubywa powoli -wraz z upływającym czasem, ubywa szybko, gdy wpadniemy na błąd systemowy, a rośnie jeśli będziemy jeść dużo zielonych wirusów. Najciekawszy w grze jest design. Oprócz tego, że jest pikselowy, to posiada również najróżniejsze systemowe okna, które były dla nas kiedyś prawdziwym postrachem. Sytuacja jest na tyle realna, że wydaje się nam, że naprawdę staramy się przywrócić naszemu komputerowi zdolność do pracy. Jest więc zabawnie!

Podsumowanie: gra Cursor The Virus Hunter to kompletny zestaw klasyki i nostalgii. Oczywiście w grze są reklamy i mikropłatności, ale nie przeszkadzają aż tak w procesie gry i tak właściwie, to nawet ich nie zobaczycie, bo tak bardzo wciągniecie się w grę. Wielu z nas miało stare komputery i systemy operacyjne, które wyglądały źle i cały czas były zawirusowane. Własnie z tymi wirusami będziemy walczyć!


Reklama

Pobierz Cursor The Virus Hunter 1.44 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bug fix
informacje ogólne
wersja 1.44 (24)
Data umieszczenia 2018-05-12 01:29
rozmiar 40.04 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Cogoo Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.88★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/02 09:36
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |