Stack
3.3 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Stack mimo tego, że będziemy zajmować się czym zupełnie innym, tak czy siak przypomina pozostałe projekty programistów. Znów mamy do czynienia z prostą, ale przyjemną grafiką, świetną animacją i jednocześnie prostym i skomplikowanym gameplayem. Aż będzie się chciało walczyć o dobre miejsce w rankingu. A rankingi są międzynarodowe, więc już ponad milion ludzi walczy o najlepsze miejsca, przyłączcie się i wy!

Nie patrząc na to, że naszym zadaniem będzie po prostu budowanie wieży, to dynamika jest na wysokim poziomie, co tak właściwie wydaje się być z sprzeczne z naszym zadaniem, czyli budową jak najwyższej wieży. Będziemy musieli się trochę natrudzić. Płyty do budowy tych wysokich konstrukcji przypominających drapacze chmur są zrobione z najzwyklejszych materiałów i tylko czasami różnią się od siebie kolorem, albo rozmiarem. Innych różnic nie ma. Płyty będą się pojawiać w pionowym i poziomym położeniu, a waszym zadaniem będzie kliknąć na ekran, tak aby płyta w najbardziej odpowiednim momencie znalazła się na poprzedniej. Jeśli jakieś końce płyty wystają, to po zakończeniu ruchu odpadną. Wcześniej czy później, konstrukcja może upaść w całości, albo wy upuścicie płytę obok. Wtedy gra dobiegnie końca i pokaże się wasz wynik — jak wysoko udało wam się wspiąć i umieści go w rankingu. Jeżeli chodzi o wady gry, to jest tu niewiele urozmaiceń. Etapy różnią się między sobą jedynie kolorami płyt. Monetek też nie będzie gdzie zbierać i kupować też nie będzie czego. Tak więc trzeba zadowolić się tym, co jest. Co więcej, w grze jest reklama, które tak właściwie nie przeszkadza i łatwo się jej pozbyć — można zapłacić, albo wyłączyć internet. Mikropłatności nie ma.

Podsumowanie: gra Stack to time-killer, który, jeśli chcecie zająć wysokie miejsce w rankingu może was nieźle wkurzyć i pozbawić pozostałości cierpliwości. A jeśli nie zależy wa na dobrej pozycji w rankingu — grajcie dla własnej przyjemności.


Reklama

Pobierz Stack 3.12 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 3.12 (33)
Data umieszczenia 2022-03-16 00:16
rozmiar 56.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.3★ 66%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/03 08:44
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |