Learn 2 Fly
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Learn 2 Fly na androida to trzeci projekt programistów z Energetic i jest to bezpłatna arkada o pingwinach, które chcą nauczyć się latać. Pingwiny nie są nowy tematem, bo gier z ich uczestnictwem było wiele i w wielu grach podkreślano, że mimo że są to ptaki, to latać nie potrafią. Ale taki obrót spraw nie wszystkim pingwinom się podoba i niektóre z nich wciąż próbują wzbić się w powietrze. I właśnie z takiego bohatera zacznie się nasza opowieść, można nawet uznać ją za fabułę, co jest bardzo przyjemne i odpowiednie w tego typu grach.

Podczas kolejnej próby lotu między punktem A a punktem B z użyciem czegoś w rodzaju paralotni, nasz pingwin ma wypadek — wpada w skałę na oczach dziennikarzy. Pingwin jedzie do szpitala, a wszyscy śmieją się z jego nieudacznej próby lotu. Nagłówki gazet krzyczą „Epic Fail”. Ale w głowie naszego bohatera rodzi się nowy pomysł, który niektórym może przypomnieć historię Frankensteina. Pingwin decyduje się na zakup lalki i używać jej by więcej nie narażać swojego życia. Tak nasza gra się rozpocznie.

Sens gry jest dość prosty i przypomina zimowe sporty z Yeti, który wypuszczał pingwina w powietrze, ale w bardziej skomplikowany i bardziej obmyślany sposób. Główny cel — wypuścić grę jak można najdalej, tak by przeleciała ona jak największy odcinek. Trzeba również zebrać jak najwięcej bonusów. Monetki, bonusy itp bardzo przydadzą się, gdy będziemy modernizować naszą lalkę, kupować najróżniejsze maszyny, aby nasz wynik był coraz lepszy i abyśmy mogli pobić kolejne rekordy.

Cechy gry:

— wasze osiągnięcia to dokładne obliczenia

— fajna fizyka

— ładna animacja i grafika

— dużo bonusów i interesujących elementów

— 60 różnych sprzętów, które pomogą nam wzbić się w powietrze

— sporo poziomów

— pozytywny soundtrack

Wady gry:

— mikropłatności

Podsumowanie: gra Learn 2 Fly bardzo wciąga, a czas będzie lecieć nieubłaganie, tak więc radzę być ostrożnym. Co tyczy się samej gry — jet bardzo interesująca i dość dobrej jakości, nie posiada żadnych ważnych wad itp, prawdziwy time-killer!


Reklama

Pobierz Learn 2 Fly 2.8.21 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Greetings, brave pilots! ?

In this update, we have made many small improvements to make flying with our penguin even more fun!

Enjoy flying with our penguin ?, and thanks for playing with us ❤️.
informacje ogólne
wersja 2.8.21 (20821)
Data umieszczenia 2021-12-21 11:06
rozmiar 85.76 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/10 07:52
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |