DOFUS Pogo
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra DOFUS Pogo to bardzo oryginalny projekt, a jego podstawa opiera się na grze Angry Bird, ale to wszystko, co te gry mają ze sobą wspólnego. Tak czy siak, ta gra łączy w sobie kilka znanych nam dobrze gatunków -a mianowicie — typową casualową arkadę, w której trzeba dokładnie trafiać w ptaki i ochronę wieży, ponieważ będziemy bronić się od fal przeciwników. Ale po kolei.

W grze jest fabuła, ale całą historię będziemy poznawać po kolei, podczas gry. Tak więc, na samym początku wiemy bardzo niewiele — jest duże jajko, które wszyscy chcą ukraść, a my powinniśmy je bronić za pomocą odważnych ptaków.

Nasze zadanie jest dość proste i zrozumiałe — pozbyć się wszystkich potworów, które będą zbliżać się do jajka. Potwory będą pojawiać się z góry, a strzelać w nie można bez ograniczeń, do momentu kiedy nie dotkną ziemi. Ptaki mogą odbijać się od ścian rykoszetem, bo pole gry jest ograniczone zarówno z boku jak i z góry. Ale to właśnie pozwala strzelać w najróżniejsze sposoby. Co do potworów — będą oni nas atakować falami i to dość dynamicznie. Czasu na odpoczynek nie będzie. Co więcej z każdym kolejnym atakiem potwory będą coraz bardziej przebiegłe i będą korzystać z specjalnych sprzętów, żeby obronić się przed wami.

Cechy gry:

— udoskonalajcie swoje umiejętności strzelania ptakami, w tej kwestii nie a ograniczeń

— dużo różnych wrogów z różnymi sprzętami do obrony

— stosujcie combo i zdobywajcie dodatkowe punkty

— masa nagród

— historie, które w procesie gry budują fabułę

— epicka muzyka

Wady gry:

— ciężko powiedzieć, mikropłatności tak właściwie nie ma, reklam też nie, ale gameplay może szybko się znudzić

Podsumowanie: interesujący projekt, który trudno przyporządkować do konkretnych odbiorców. Trudność gry DOFUS Pogo jest umiarkowana,. Gra nie wyróżnia się wizualnie, ani pod względem gameplaya. Jest pewnym średniakiem. Tak więc polecam spróbować, może właśnie wam bardzo się spodoba, kto wie?


Reklama

Pobierz DOFUS Pogo 1.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
* Icon updated
* Achievements fixed
* Various bugs fixes
* Memory usage reduced
informacje ogólne
wersja 1.2 (4)
Data umieszczenia 2016-04-01 02:40
rozmiar 74.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/10 09:12
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |