Bubble Man: Rolling
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Bubble Man: Rolling to aplikacja z serii gier Bubble Man programistów z Playpax Games, która składa się z jeszcze dwóch gier bardzo podobnych do tej. Mówiąc bardziej szczegółowo chodzi o Bubble Man: Rises и Bubble Man: Dragon Dash. Tak więc jeśli ta gra wam się spodobała, to nie ignorujcie pozostałych dwóch. Ale to oczywiście wasza sprawa, ja natomiast zajmę się jak zwykle opisem gry!

Zaczniemy od pozycjonowania. Mamy do czynienia z dość typową arkadą, która stworzona jest jak platformówka-runner. Będziemy musieli bez celu poruszać się jak najdalej. Nie będzie możliwości przejść jakiegoś etapu. Sytuacja jest na tyle znajoma i nie będziemy mogli osiągnąć jakiś super wyników.

Główny bohater naszej gry ma ważne zadanie, ponieważ właśnie dzięki jego „talentowi” ta gra się pojawiła i dała nam możliwość trochę się zrelaksować. Cecha charakterystyczna bohatera — spora nadwaga, co przeobraziło go w kulę i zachowuje się również jak kula. Jest dość aktywny i dobrze skacze, a czasem nawet go zbytnio ponosi i to właśnie wykorzystamy. Jak to zwykle bywa droga do celu, którego nie ma wypełniona jest wieloma przeszkodami, w szczególności przepaściami, wielkimi skrzynkami, psami i nawet ptakami z ostrymi dziobami. Jeśli zetkniecie się, z którąś z tych przeszkód będziecie musieli rozpocząć grę od nowa. Po drodze możemy zbierać hamburgery, które będą nam potrzebne jeśli zdarzy się wypadek, bo za 20 hamburgerów będziemy mogli zacząć z miejsce, gdzie wypadek się wydarzył. Trzeba również wspomnieć, że w grze występuje dużo bohaterów, którzy różnią się od siebie wyglądem zewnętrznym. Jednak nie będziemy mogli kupić ich za hamburgery. Można ich zdobyć rzadko — jako prezent, albo kupić za 99 centów, co według mnie nie ma sensu.

Cechy gry:

— fajny design i dźwięk

— gameplay średniej trudności

— proste sterowanie jednym palcem

— różnorodne lokalizacje

— dużo bonusów i polepszeń

— indywidualna statystyka i globalne rankingi

Wady gry:

— wszyscy nowi bohaterowie są płatni + będą też inne miejsca gdzie pojawią się mikropłatności

Podsumowanie: gra Bubble Man: Rolling to kolejny fajny runner z prostym sterowaniem i gameplayem. Trzeba się będzie w grze trochę namęczyć, ale gra może poprawić wam nastrój i zabić trochę czasu.


Reklama

Pobierz Bubble Man: Rolling 1.04 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 1.04 (6)
Data umieszczenia 2019-03-08 14:51
rozmiar 23.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/12 07:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |