Darts King
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Darts King koreańskich programistów mobirix to gra sportowa, choć tak naprawdę zaliczyć dart jako prawdziwy sport raczej nie jest odpowiednie, co jednak nie przeszkodziło prawdziwym fanom tej gry zajmować się nią profesjonalnie i organizować turnieje. Aby gra stała się olipmijskim sportem jeszcze daleka droga, ale jako rozrywa w pubie istnieje już ponad 200 lat. Tak więc dlaczego dart nie jest tak bardzo popularny? Po pierwsze, nie zawsze można w niego grać w domu, ponieważ lotki wbijają się nie tam gdzie powinny i psują meble itp, a nikt tego nie chce. chyba macie garaż i spędzacie w nim dużo czasu, ale takich ludzi jest mało. Najlepsze w dart jest, że możesz poczuć lotkę i trafić w dziesiątkę. Wszystko to ciężko stworzyć w elektronicznym formacie. ale programiści postarali się to zrobić, zobaczmy jak im się udało.

Programiście bardzo się postarali, bo w grze nie pojawiają się żadne problemy. Dzięki bardzo drobiazgowemu trybowi gry, który zawiera w sobie trening i pomoże wam zrozumieć, co się dzieje i jak trzeba grać. Od A do Z. Ale trzeba będzie trenować ponieważ rzucanie lotek w rzeczywistości , to zupełnie inna sprawa niż robić to na androidzie! Oprócz prostego gamplaya czeka wam sporo innych rzeczy, na przykład klasyka albo tryb w którym nie wystarczy jedynie precyzyjnie rzucać, ale trzeba będzie wykazać się wręcz wirtuozją rzucania. Każdy offline tryb ma kilka poziomów trudności, tak więc możecie wybrać odpowiedni. Jest również możliwość gry z innymi zarówno w trybie online , jak i offline w trybie multiplayera. Są też rankingi, statystyki i osiągnięcia.

Cechy gry:
— kilka trybów gry (klasyka, triki, multiplayer, trening)

— możliwość zaproszenia znajomych i konkurowania z nimi

— gra przetłumaczona na 16 języków

— statystyki z liderami i waszymi osiągnięciami

— dobrze działa na tabletach

— sporo poziomów

— brak mikropłatności

— kilka poziomów trudności

Wady gry:

— ciągłe reklamy

Podsumowanie: gra Darts King proponuje nam zająć się czym całkowicie nietypowym na androida , w dobrej jakości, ludzkim i odpowiednim podejściem i do tego bezpłatnie!


Reklama

Pobierz Darts King 1.3.3 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.3.3 (220329)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:43
rozmiar 28.02 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/13 09:26
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |