Light My Fear
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Light My Strach to na pierwszy rzut oka typowa platformówka-runner, ale według twórców jest to pierwszy runner na androida wykonany w gotyckim stylu...Jaki jest tego sens? Nie wiem. Ale czy rzeczywiście tak jest? Najważniejsze, żeby gra była ciekawa, bo wtedy wszystkie pozostałe elementy nie są aż tak ważne. Gra została stworzona dla nas przez programistów James Bang i jest to ich pierwszy projekt, tak więc nie będzie się bardzo przyczepić;)

Gameplay tej gry okaże się interesujący przez wzgląd na fakt, że to połączenie runnera i action. Wszystkie stworzenia, które pojawią się na naszej drodze trzeba będzie nie po prostu przeskoczyć, ale zniszczyć! Jeśli chodzi o dynamikę, to gra jakoś specjalnie się nią nie wyróżnia. Nasz bohater będąc w strasznym i ciemnym miejscu, nie biegnie jak szalony, a spokojnie idzie rozglądając się dookoła. Takich momentów w grze jest wiele, na przykład krótkie wprowadzenie składające się z kilku slajdów, które w skrócie, ale całkowicie adekwatnie opisują, że nasz bohater nie wiedząc jak znalazł się w jakimś ciemnym lesie i przerażony chce znaleźć drogę do domu. Następnie bohater zrywa płonącą gałąź i ruszaj w drogę, oświetlając parę metrów przed sobą.

Problem jak w przypadku każdego innego runnera — iść tak długo, jak to możliwe. Licznik liczy metry, a także ilość morderstw, które popełnicie podczas swojej najprawdopodobniej dość krótkiej podróży. Zabijanie potworów będzie dość proste, wystarczy podpalić ich swoją pochodnią w odpowiednim momencie i znikają one w chmurze niebieskiego dymu. Jednak jest pewien problem, potwory będą nas atakować z obu stron, więc będziemy musieli się odwracać i oświetlać przestrzeni z tyłu. Możemy być zaatakowani zarówno z ziemi, jak i z powietrza, tak więc już po 50 metrach zobaczysz wszystkie okropności tego miejsca i doświadczysz, jak trudno jest przetrwać.

Cechy gry:

  • ponure i przerażająca atmosfera
  • prosta obsługa
  • „Inteligentne” potwory, które różnie się zachowują
  • można wejść w interakcję z otoczeniem
  • wysoki poziom trudności, gra jest dla fanów hardcora
  • bonusy
  • niebezpieczne pułapki
  • możliwość nagrywania wideo i przesłania ich do serwisu YouTube bezpośrednio z gry
  • nie ma mikropłatności

Wady gry:

  • chyba tylko jedna — gra nie posiada żadnego celu oczywiście, oczywiste, że to runner, więc nie ma końca, ale często w runnerach trzeba coś zbierać, a tutaj niczego takiego nie ma.

Konkluzja: gra Light My Strach to projekt, który się rozwija, programiście zapowiadają uruchomienie pełnowartościowej kampanii, która usunie jedyną wspomnianą przeze mnie wadę. Jeśli mamy ocenić grę porównując z wieloma innymi, to daje solidną czwórkę, ale jeśli wziąć pod uwagę że to jedynie próba, i programiści jedynie testują możliwości i pomysły, to w takim razie daję pięć z plusem!


Reklama

Pobierz Light My Fear 1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Demo version of Light My Fear.
informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2016-03-11 11:32
rozmiar 37.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-03-11 13:33:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/15 09:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |