Hugo Troll Race 2
4 (27)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Hugo Troll Race 2 to runner opowiadający o przygodach trola Hugo, który kiedyś był znany jako Kuzja albo Kuzju. Na początku gra była dostępna na konsolach i komputerach, ale był nawet taki program w telewizji! Program nazywał się „Zadzwońcie do Kuzji” i była znana w 40 państwach świata. Ale patrząc na to, ze była to polowa lat 90tych, to interaktywny format gry nie był dopracowany, jednak gra osiągnęła spora popularność. Tak czy siak, te czasy są już za nami, a gry z połączeniem z internetem wzięli górę i wygrały z grami tego typu na telewizorze. Ale bohater został, a to już druga część gry tych twórców z Hugo Games A/S, którzy proponują nam wyruszyć w podróż na waszym androidzie!

Gameplay jest typowy i bardzo przypomina jednego z liderów gatunku — Subway surf, co w sumie nie jest złe, bo wielu innych programistów zrobiło swoje gry właśnie na tej samej podstawie, co więc w tym złego? Świat przedstawiony w grze to świat gdzie zamiast dróg, które zdążyły się nam już znudzić, występują tory. Wesoła wróżka kusi naszego bohatera i wyrusza on w pogoń za nią w wagonetce. Trzeba więc będzie omijać przeszkody i przechodzenia na inne tory, albo przeskakiwać je, ale jak to możliwe w wagonetce- nie wiadomo. Nie będzie monetek, ale będą gwiazdki, które trzeba zbierać. Oprócz tego każdego dnia będą odbywać się kwesty, będą również bonusy za wejście do gry. Jest również coś nietypowego -trawa- jeśli po niej przejedziemy, to nasza widoczność zdecydowanie się pogorszy na jakiś czas. Jest także soczysta i grafika dobrej jakości i świetna animacja, różnorodne lokalizacje i możliwość zdobycia zabawnych wagonetek, czy to wciąż mało do szczęścia?

Więcej funkcji w grze można zdobyć jedynie za pomocą mikropłatności, których jest tu sporo, a ceny są dość wysokie, co jest przykre, biorąc pod uwagę fakt, że głównymi odbiorcami gry będą dzieci. Trzeba też wspomnieć o tym, że główny bohater jest tu jakiś niewyraźny, ale tak czy siak, gra jest dość fajnym runnerem.

Podsumowanie: nie powinniśmy przyjmować gry Hugo Troll Race 2 jako wskrzeszenie Kuzi, ale jeśli po prostu szukacie runnera dla waszego dziecka to jest to świetny wariant, szczególnie jeśli nie przeszkadzają wam mikropłatności...


Reklama

Pobierz Hugo Troll Race 2 2.0.9 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
•Updated Weekly Treasure Hunt Missions
•Bug Fixes
•Unlock the Classic Hugo as you remember him from the iconic Hugo TV game show
informacje ogólne
wersja 2.0.9 (66)
Data umieszczenia 2021-07-10 19:24
rozmiar 79.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(27)
4★ 80.04%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/18 08:19
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |