Mini Golf Center
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Mini Golf Center to golf na androida , ale ten projekt rożni się od innych casualowych projektów, które próbowaliśmy w zeszłym miesiącu. Tutaj wszystko jest bardziej podobne do prawdziwej gry. Co programistom się udało, a co nie — czytajcie dalej.

Jeżeli przypomnimy sobie projekty innych programistów, to opowiadali oni o golfie, ale bardzo różnił się on od prawdziwej gry. W jednej grze mieliśmy ograniczony czas, w innej grał facet tylko w majtkach, ogólnie każdy próbował jakoś grę urozmaicić, a o klasycy wielu zapomniało. ale programiści z Enjoysports zdecydowali się stworzyć grę , która będzie bardziej przypominać rzeczywistość. I w tym ich przewaga. Przede wszystkim nasz bohater jest ubrany i to całkiem odpowiednio. Co więcej, przy każdym dołku mamy kilka uderzeń, a każdy poziom to 9 dołków. Jeśli uda wam się trafić za drugim razem, kiedy macie do dyspozycji 5 uderzeń, to dostajecie 3 dodatkowe punkty, im więcej takich punktów zbierzecie do 9 dołka, tym lepiej. Nie ma ograniczonego czasu, a cały proces gry naprawdę przypomina rzeczywistość. Na poziomach spotka was również woda, piasek i wzgórza, a niektóre dołki będą w wąwozie, do którego najpierw trzeba piłeczkę nakierować. Tak czy siak, będziemy mogli wybrać kierunek i siłę uderzenia, a fizyka w grze jest dość przyjemna. Co prawda różnicy po pojawieniu się piasku nie zauważyłem, a jeśli piłka wpadnie w wodę, to po prostu zaczniecie z tego samego miejsca.

Ale są też odstępstwa, które w rzeczywistości nie są możliwe. Na przykład proces toczenia piłeczki do dołka, bo wystarczy, że dotoczy się do flagi i dalej już podliczają wasze rezultaty. Co więcej, w grze można uderzać poziomo, jak wy sobie to wyobrażacie w rzeczywistości? I każdy etap jest ograniczony w poziomie i od granic piłeczka się odbija. Można to wykorzystać, ale to zdecydowanie narusza realność .

Cechy gry:

— realne zasady gry w golf

— ponad 200 dołków

— przyjemna grafika

— dość duże pola

— ponad 20 unikalnych poziomów

— jeszcze więcej etapów po aktualizacjach

— nie ma mikropłatności

Wady gry:

— ze względu na to, że nie ma mikropłatności musiały pojawić się i jest ich dość sporo

Podsumowanie: niezła gra-golf, dla tych którzy nie lubią się spieszyć i przyzwyczaili się do typowych zasad gry w golfa, ale oczywiście można zaobserwować uproszczenia , który wielu graczom się nie spodobają. Tak czy siak, gra Mini Golf Center nie jest najgorszy przedstawicielem golfa, a co najważniejsze — jest bezpłatna!


Reklama

Pobierz Mini Golf Center 2.8.3051 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Game optimization
informacje ogólne
wersja 2.8.3051 (283051)
Data umieszczenia 2019-08-06 19:36
rozmiar 22.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/20 09:46
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |