Dragon Land
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Dragon Land przede wszystkim spodoba się dzieciom, co jest widoczne po grafice i fizyce, nie ma tutaj żadnej przemocy, niewielką trudność i łatwe sterowanie, z którym nikt nie będzie miał problemów. Ogólnie gra jest bardzo przyjemna, ale oczywiście nie jest pozbawiona wad. , ale ja tak czy siak proponuje spróbować tej przygody!

Wszystko zaczyna się od treningu, gdzie wszystko zostanie wam objaśnione, w jaki sposób sterować, co robić z wrogami, jak wysoko skakać, nic więcej nie będzie wam potrzebne. Na szczęście gra ie ma niczego wspólnego z runnerami, więc nie będziemy musieli się nigdzie spieszyć. Po pierwszym etapie pojawi się trochę podobieństw z Mario, bo waszego przyjaciela porwą i zamkną na końcu wszystkich etapów na mapie, pojawią się również skrzynki, które można rozbić głową i dostać bonus, na przykład drogocenny kamień. Trzeba też wspomnieć o tym, że jeśli chcecie wygrać z przeciwnikiem to trzeba naskoczyć na jego głowę, i to są wszystkie podobieństwa, a jeśli wziąć pod uwagę, że gra jest stworzona w bardzo jaskrawym, soczystym i obszernym świecie, to o wszystkich tych podobieństwach można po prostu zapomnieć. Cel każdego etapu jest dość prosta- przebiec od początku do końca, zebrać jak najwięcej monetek, drogocennych kamieni i tego typu bonusów i nie umrzeć, co jest dość trudne. W grze nie ma możliwości wypaść za granicę poziomu, czy rozbić się, a przeciwnicy zabierają wam niewiele życia, co więcej nie jest trudno uciec od nich. A z każdym etapem, który przeszliście zyskacie doświadczenie i będziecie mogli ulepszać swojego smoka. w ten sposób będzie on trochę silniejszy. Co więcej czeka was ponad 100 etapów, co gwarantuje wam sporo godzin przyjemnego gameplaya, plus jest tu około 10 różnych smoków, których będzie można kupić za monetki i drogocenne kamieni, albo mikropłatności...

Kilka wad.

Jak już na pewno się zorientowaliście w grze są mikropłatności, ale obejmują one również walutę gry i energię. Menu to serduszka, żeby znaleźć się na poziomie trzeba oddać jedno, a kolejne pojawią się już za 20 minut. Ale jeśli brać pod uwagę niewielką trudność gry, to nie będzie z tym większych problemów.

Podsumowanie: Dragon Land to świetna gra przygodowa, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Ucieszy was ładny świat i przyjemna animacja, a także duża ilość poziomów!


Reklama

Pobierz Dragon Land 3.2.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
For this version we have smashed some bugs and included technical polishing. Have fun in Dragon Land!
informacje ogólne
wersja 3.2.4 (1805280906)
Data umieszczenia 2018-06-03 10:57
rozmiar 57.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/21 07:49
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |