Ignatius
4.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Ignatius to platformówka na Androida, ale w rzeczywistości, łączy ona ogromną liczbę gatunków i posiada rzadkie dla platformówek cechy, tak więc naprawdę warto zwrócić na nią uwagę i docenić wszystkie jej walory. Nie jest to pierwszy projekt twórców Sons of welder, jednak, w takiej wersji jest to pierwszy projekt, ale miejmy nadzieję, że nie ostatni!

Zgodnie z fabułą gry, nasza postać przenosi się do surrealistycznego świata starego kina, gdzie rozpoczynają się jego niesamowite przygody, które kontrastują z jego nudnym życiem, którym żył do tej pory. Gra podzielona jest na poziomy. Na każdym poziomie ​​będziecie musieli dostać się do portalu, ale aby go użyć trzeba zebrać wiele przedmiotów ukrytych na poziomie. Rozgrywka jest bardzo zróżnicowana — obejmuje nie tylko klasykę platformówki, ale także elementy łamigłówki, walkę z potworami i wiele innych cech, które sprawiają, że jest bardzo interesująca. Wszystkie poziomy są wielopoziomowe, gdzieś pojawią się mechanizmy, które trzeba aktywować, gdzieś tam znajdziecie się w ślepej uliczce, a wszystko to trzeba zapamiętać. Potwory, które spotkacie na swojej drodze nie mogą zabić was za pierwszym razem, ale życie bohatera będzie odejmowane, ale można je doładować porozrzucanymi na etapie eliksirami. Tak więc jeśli chodzi o gameplay, to mamy bardzo ciekawą platformówka, co jest już dużym plusem, ale nie to jest główną cechą gry.

Design.
Przede wszystkim w grze Ignacego można zakochać się dzięki designu, który obejmuje nie tylko wspaniały element wizualny, ale również dobrze dobraną ścieżkę dźwiękowa i wiele innych elementów, które tworzą niepowtarzalną atmosferę. Wszystko to sprawi, że poczujesz się jak w starym czarno-białym filmie. Nawiasem mówiąc, czarno-białe kolory w grze są bardzo podobne do filmu „Sin City”. Oprócz czerni, bieli i odcieni szarości będziemy będzie tylko czerwony, który będzie bardzo się wyróżniał. Warto również zauważyć, że wszystkie lokacje w grze są narysowane ręcznie, tak więc przed nami następne arcydzieło;)

Podsumowanie: Ignatius jest prezentem dla wszystkich fanów świetnych platformówek, starych filmów. Poza tym, grę można pobrać za darmo, oczywiście nie obyło się bez reklam, ale nie bardzo przeszkadzają i nie psują ogólnego wrażenia. Koniecznie ściągajcie!


Reklama

Pobierz Ignatius 1.0.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-added autosave system - first slot will be overwritten at stage start
*Changes not affected on old version save game data!!!
informacje ogólne
wersja 1.0.8 (100082)
Data umieszczenia 2016-03-18 09:24
rozmiar 37.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Fortinet → JS/Agent.NLU!tr

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-03-18 11:27:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/22 10:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |