BARIER X
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra BARIER X to bardzo łatwa do zrozumienia arkada, w której będziecie kontrolować coś w rodzaju papierowego samolotu lub latającego trójkąta. Nie ma to jedna żadnego znaczenia. Gra oczywiście jest podzielona na poziomy, ale szczerze mówiąc, nawet pierwszy stanie się większości niekończącym się runnerem ...

Gra ma siedem poziomów, nie tak dużo, prawda? A zgodnie z zasadami, aby przejść poziom trzeba wytrzymać jedynie 60 sekund, tak więc teoretycznie nie biorąc pod uwagę wygaszaczy, grę można przejść w 7 minut, ale nie ma człowieka na świecie, który byłby w stanie to zrobić. Powiem więcej, na ekranie co około 10 sekund będziecie pojawiał się napis „CRASHE” który oznacza, że ​​kolejna próba przejścia poziomu zakończyła się niepowodzeniem.
Gra ma też inne zasady — łatwe sterowanie, które daje możliwość skręcania w prawo lub w lewo innych wariantów nie ma. Jeśli uda wam się wytrzymać 30 sekund, to będziecie mogli odblokować następny poziom, ale przejść go jest nierealne. Jak pisałem , aby przejść potrzebne jest 60 sekund, co wydaje się nierealne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że co 15 sekund zwiększa prędkość tego, co się dzieje.
Mówiąc o prędkości, to jest ona po prostu niewiarygodna! Nawet na najbardziej podstawowym poziomie, a na najniższej prędkości praktycznie niemożliwym jest kontrolowanie gry. A gdy tempo wzrasta, to ciężko sobie wyobrazić, jak ludzkie oko daje sobie z tym radę. Jednak, programiści z pewnością wiedzieli, co robią, tak więc może gdzieś znajdzie się człowiek, któremu uda się to zrobić.
Jeśli ktoś myśli, że grę można przejść dzięki prawdziwym pieniądzom,to jest w błędzie. Owszem są tu mikropłatności, ale tylko po to, aby wyłączyć reklamy, nic więcej. W grze jest dość skromny design, który może nieco przypomnieć kokpit samochodu wyścigowego, gdzie nie ma nic oprócz pedałów, kierownicy i pary lamp, ponieważ wszelkie inne elementy przegrały z prędkością!

Coś jeszcze?
W grze jest świetny soundtrack, który pomaga nieco zmniejszyć stres, są również konkursy i rankingi, w których można sprawdzić, kto ma lepszy refleks i odporniejszy układ nerwowy. Nic zbędnego tu nie ma, ale to co jest w zupełności wystarcza!

Podsumowanie: gra BARIERA X jest prawdziwą bestią, gotową cię zniszczyć i jeść nie zostawiając nawet okruszka. Czy możliwe jest przejść tę grę? Teoretycznie — tak, praktycznie — jak na razie dowodów nie znalazłem.


Reklama

Pobierz BARIER X 1.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-Added slow-motion to the first level
-Fixed issue with in-app purchase
-New visual effects in menu
informacje ogólne
wersja 1.3 (4)
Data umieszczenia 2016-03-31 02:34
rozmiar 33.14 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-03-31 05:36:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/27 07:02
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |