8Ball Mania
4.3 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra 8Ball Mania to dość prosty symulator bilardu, które nie zaproponuje wam specjalnie niczego nowego, ale tak czy siak, coś w tej grze jest, coś fajnego i godnego uwagi.

Patrząc na gameplay od razu nasuwa nam się na myśl, że już to widzieliśmy, bez żadnego kopiowania, ale po prostu ciężko jest coś nowego tu wymyślić. Tak czy siak , będziemy mieli jedynie dwa warianty — grać ze znajomymi z facebooka, do czego potrzebne nam będzie tam konto, albo przechodzić etapy, czyli nie walka z komputerem , a wypełnienie jakiegoś zadania, co jest dość nudne. ale będzie idealne, aby poćwiczyć wasze umiejętności.

Design jest jednocześnie prosty i przyjemny, nie posiada jakichś niedociągnięć które rzucałyby się w oczy, a co więcej nie obciąża waszego urządzenia, co jest zdecydowanie na plus. Co więcej, sam proces gry jest przyjemny i miły, nie licząc jednej kwestii...

Co się nie spodobało.

To najprostsze i najbardziej typowe sterowanie trochę z nas zażartowało, ponieważ jest bardzo powolne i aby nakierować kij w odpowiednie miejsce będziecie potrzebować sporo czasu! Niestety na tym wady się nie kończą, ponieważ po uderzeniu będziemy musieli znów czekać do momentu kiedy wszystkie kule się zatrzymają, co w grze znów bardzo długo trwa. Wszystko to tak właściwie zamienia proces gry w niekończące się oczekiwanie...

Cechy gry:

— po zalogowaniu na FB będziecie mogli grać ze swoimi znajomymi

— dobra fizyka bil

— relaksująca muzyka i niezły dźwięk przy uderzeniu w bile

— wygodne sterowanie

Wady gry:

— mikropłatności

— dynamika! nie wystarcza jej zdecydowanie

Podsumowanie: gra 8 Ball Mania to nie najgorszy symulator bilarda, który jednak praktycznie niczym nie wyróżnia się spośród swoich konkurentów, tak więc wybierać trzeba będzie patrząc na ogólne wrażenia, a grę ściągnąć można bezpłatnie.


Reklama

Pobierz 8Ball Mania 1.2.2 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.2.2 (202)
Data umieszczenia 2016-03-28 12:00
rozmiar 8.36 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-03-28 15:03:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.3★ 86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/31 06:57
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |