The Walking Dead: Michonne
4.3 (61)

The Walking Dead: Michonne

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra The Walking Dead: Michonne to trzecia część opowiadania o zombie stworzona na podstawie bardzo popularnego serialu „Żywe trupy”. Tak jak poprzednie dwie, ta część również składa się z trzech etapów i każdy z nich jest ze sobą związany, jednak problem jest taki, że w pierwszej części gry pierwszy etap był darmowy, pozostałe dwa trzeba było kupić, a w tej części nawet za pierwszy epizod będziecie musieli zapłacić ponad 5 dolarów i tyle samo za każdy kolejny. Ale jestem przekonany że dla fanów nie będzie to specjalna przeszkodą, bo poprzednie części cieszyły się ogromną popularnością!

Ale tym razem nie będzie typowej historii, a będzie mowa o dziewczynie — Miszon, która oddzieliła się od grupy i teraz musi sama walczyć o przeżycie bez pomocy sowich towarzyszy. Ale świat nie jest pozbawionych dobrych ludzi, więc Miszon będzie spotykać ich na swojej drodze i pozna nowych znajomych którzy stworzyli idealne warunki do życia na łodzi starając się jak najrzadziej dobijać do brzegu. Grafika, animacja i cały gameplay niczym nie różnią się od poprzednich wersji, tak więc będą tutaj ładne stylowe i narysowane z duszą komiksy, co zdecydowanie spodoba się nie tylko fanom tego serialu i gry, ale innym graczom również. Będziecie przemierzać przez najróżniejsze lokalizacje, gdzie będziecie musieli walczyć o życie z drugimi grupami którym udało się przeżyć, walczyć z krwiożerczymi zombie i szukać inwentarz i sprzęt do obrony. To co wam się spodoba to naturalne zachowanie ludzi. co więcej, gra jest dobrze przemyślana i różnorodna. Tak więc nie zwracajcie uwago na to, że za grę trzeba płacić, bo jest ona zdecydowania warta swojej ceny, choć cena nie jest najniższa.

Podsumowanie: gra The Walking Dead: Michonne jest nie tylko świetnym uzupełnieniem poprzednich części, ale również dobrym oddzielnym projektem, który można nawet nazwać arcydziełem,


Reklama

The Walking Dead: Michonne dla Celkon Campus A125

Ocena:

(61)
4.33★ 86.65%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/03/31 08:57
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |